Про проведення ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2019/2020 навчальному році/

У К Р А Ї Н А

ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ВИНОГРАДІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 

Н А К А З  

05.11.2019                                        Виноградів                                                №116

Про проведення ХХ Міжнародного

конкурсу з української мови

імені Петра Яцика

у 2019/2020 навчальному році 

         На виконання наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА №259 від 04.11.2019 року „Про проведення  ХХ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика” та відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 13.03.2008 №168, листа Міністерства освіти і науки України від 04.10.2019 №1/9-622,  з метою підвищення загальної мовної культури, виховання пошани до традицій українського народу, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді 

НАКАЗУЮ:  

  1. Для організації проведення у 2019/2020 навчальному році ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (далі – Конкурс) затвердити склад організаційного комітету та журі районного етапу згідно з додатками 1,2.

2.Забезпечити проведення І та ІІ етапів Конкурсу, відповідно до Положення проМіжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика:

9 листопада 2019 року – перший етап у закладах освіти, у День української писемності та мови;

23 листопада 2019 року – другий етап (районний) серед переможців шкільного етапу на базі Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8.

3.Дирекціям загальноосвітніх навчальних закладів сформувати та відрядити команди для участі в ІІ етапі Конкурсу (по одному переможцю шкільного етапу з числа учнів  3- 11класів).

  1. Звіт про проведення І етапу та заявки для участі в ІІ етапі Конкурсу подати в управління освіти, молоді та спорту до 15 листопада 2019 року.

5.Звіт про проведення ІІ етапу та заявку для участі в ІІІ етапі Конкурсу надіслати на адресу Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти до 29 листопада 2019 року.

6.Оргкомітету журі за підсумками ІІ етапу Конкурсу сформувати команду для участі в ІІІ етапі Конкурсу.

7.Забезпечити участь переможців ІІ етапу Конкурсу в обласному етапі 14 грудня 2019 року.

8.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. 

 

Голова ліквідаційної комісії                                                      М.СІГЕТІЙ

 

                                                                                Додаток 1

                                                                           до наказу управління освіти, молоді та спорту

                                                                           Виноградівської РДА №116 від 05.11.2019

 

           СКЛАД

організаційного комітету районного етапу ХХ Міжнародного конкурсу

з української мовиімені Петра Яцика у 2019/2020 навчальному році 

Голова організаційного комітету

Сігетій М.М. – голова ліквідаційної комісії

Заступник голови організаційного комітету

Карпинець О.В. – заступник завідувачарайметодкабінету 

Члени організаційного комітету

Русінко Л.Й.– методист райметодкабінету

Гербей О.Ю. – методист райметодкабінету

                                                                             Додаток 2

                                                                        до наказу управління освіти, молоді та спорту

                                                                       Виноградівської РДА №116 від 05.11.2019

 

 

СКЛАД

журі районного етапу ХХ Міжнародного конкурсу

з української мовиімені Петра Яцика у 2019/2020 навчальному році 

Голова журі

Русінко Л.Й. –методист райметодкабінету 

Заступник головижурі

Карпинець О.В. – методист райметодкабінету

Експерти-консультанти:

Семен В.М.–керівник м/о вчителів української  мови та літератури, учитель української мови та літератури Фанчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Репинець Валерія Юріївна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель початкових класів Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8

Секретар журі

Ромошка М.П. –  вчитель української мови та літератури Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8

Фанта Надія Василівна –  вчитель початкових класів Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 

Члени журі:

  1. Нюл О.С. – член журі, вчитель української мови та літератури Виноградівської гімназії
  2. Лендєл О.В. – член журі, вчитель української мови та літератури Виноградівської гімназії
  3. Буркало З.І. – член журі, вчитель української мови та літератури Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
  4. Жодані М.І. – член журі, вчитель української мови та літератури Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
  5. Палько С.Я.– член журі, вчитель української мови та літератури Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
  6. Григоряк Н.С.– член журі, вчитель української мови та літератури НВК „Чепівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”
  7. Чутора М.П.– член журі, вчитель української мови та літератури НВК „Хижанська ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”
  8. Роман М.Ю. – член журі, вчитель української мови та літератури НВК „Широківська ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”
  9. Токач І.М. – член журі, вчитель української мови та літератури Новоселицької ЗОШ І-ІІ ступенів
  10. Чегіль М.М. – член журі, вчитель української мови та літератури Великоком’ятівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  11. Чонка О.Ф. – член журі, вчитель української мови та літератури Підвиноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  12. Чабрун О.В.– член журі, вчитель української мови та літератури Вилоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
  13. Любка Г.С.– член журі, вчитель української мови та літератури Олешницької ЗОШ І-ІІІ ступенів
  14. Чейпеш В.І.– член журі, вчитель української мови та літератури Теківської ЗОШ І-ІІ ступенів
  15. Егреші В.І.– член журі, вчитель української мови та літератури Тросницької ЗОШ І-ІІ ступенів
  16. Деяк О.В. – член журі, вчитель української мови та літератури Сасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,
  17. Рябець Т.Ю.– член журі, вчитель української мови та літератури Чорнотисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  18. Келемен М.А.– член журі, вчитель української мови та літератури Буківської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  19. Скоблей Т.Є. – член журі, вчитель української мови та літератури Великокопанської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  20. Шаркадій Ю.В.– член журі, вчитель української мови та літератури Оноцької ЗОШ І-ІІІ ступенів
  21. Регецій Г.М.– член журі, вчитель української мови та літератури Чернянської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  22. Дубровка М.І.– член журі, вчитель української мови та літератури НВК „Малокопанська  ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”
  23. Попелич М.С. – член журі, вчитель української мови та літератури НВК„Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів– дошкільний навчальний заклад №7”
  24. Пальок Н.Є.– член журі, вчитель української мови та літератури Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
  25. Погоріляк А.М. – член журі, вчитель української мови та літератури Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
  26. Семен Н.Ю. – член журі, вчитель української мови та літератури Фанчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  27. Погоріляк О.В.– член журі, вчитель української мови та літератури Широківської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  28. Гоздик Т.Г. – член журі, вчитель української мови та літератури Підвиноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  29. Дудаш С.М.– член журі, вчитель української мови та літератури Чорнотисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  30. Чопей В.М., член журі, вчитель початкових класів навчально-виховного комплексу „Новосільська ЗОШ І –ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”
  31. Забутна М.І.– член журі, вчитель початкових класів Сасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  32. Якушевич Н.М. – член журі, вчитель початкових класів Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
  33. Хромушкіна Т.Ю. – член журі, вчитель початкових класів Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.