Протоколи, завдання, відповіді ІІ етапу XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.(3-7 класи)

Конкурс з укр. м. ім. П.Яцика                   відповіді до завданя з конк. ім. П.Яцика

 

Протокол ІІ етапу XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 3 клас

Місце у ІІ етапі
  ЗОШ ПІП завдання всього
  1 2 3 4    
1. Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1  Драгун Альбіна Петрівна 5 0 0 3 8
2. Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Клантюк Анна Михайлівна 5 4 6,5 3 18,5
3. Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Ворон  Яна  Олександрівна 6 5 6 3 20 ІІІ
4. Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Варга Тетяна  Севастянівна 5 4 6,5 3 18,5
5. Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Попович  Євгенія  Богданівна 5 2 6,5 2 15,5
6. Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 БачкайКсенія Іванівна 2 2 6 3 13
7. Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Любка Діана Михайлівна 8 4 6,5 3 21,5 І
8. Виноградівський НВК  №6 Лендєл Аліна Владиславівна 3 0 4,5 1,5 9
9. Дротинська ЗОШ І-ІІІ ст.. Ловас Іван Іванович 2 3 6,5 3 14,5
10. Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Маханець  Євгенія Миколаївни 6 1 5 0,5 12,5
11. Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Свереняк Софія Василівна 4 4 4,5 3 15,5
12. Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Чізмар Таїсія Іванівна 4 0 6,5 1 11,5
13. Веряцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Білак Ян  Іванович 8 5 6,5 1,5 21 ІІ
14. Сасівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Федько  Максим Іванович 5 4 6 2,5 17,5
15. Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. Сочка Денис Юрійович 3 6 6,5 0 15,5
16. Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст.. Соханчин Любомир Олександрович 5 0 4,5 0,5 10
17. Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст.. Густа Олександр Олександрович 3 0 5,5 0,5 9
18. Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Штефуца Злата – Христина Владиславівни 5 3 6,5 3 17,5
19. Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Кіш Роман Васильович 4 0 6 2 12
20. Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Егреші Іванна Іванівна 7 3 6 2 18

Члени журі:

Фанта Н.. В., Хромушкіна Т.Ю.

 

Протокол ІІ етапу XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 4 клас

Місце у ІІ етапі
  ЗОШ ПІП завдання всього
  1 2 3 4    
1. Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Лемак ВанессаАттілівна 5 5 4 2 16
2. Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Штефан Тетяна Юріївна 4 6 4,5 4 18,5
3. Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Немеш Ангеліна Василівна 8 4 4 2 18
4. Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Панько Дарина Василівна 6 7,5 5 4 22,5 ІІ
5. Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Міца Олександр Олександрович 8 2 6 0 16
6. Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Горзов Каріна  Степанівна 4 2 4,5 0 10,5
7. Виноградівська  НВК №7 Бурменська  Ксенія  Олегівна 3 3 3 2 11
8. ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Декет Тарас Тарасович 5 3 3,5 1 12,5
9. Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8 Баник Евеліна Іванівна 7 3 5 4 19 ІІІ
10. НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» Ярема Евеліна Олександрівна 2 3 5 1 11
11. Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Лівак Вікторія Томівна 5 4 4,5 0 13,5
12. Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів  №1 Айзерт Вівіен Іванівна 4 6 5,5 1 16,5
13. Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Лисак Софія Андріївна 3 3 2 2 10
14. Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Батин  Владислав Іванович 2 6 3 1 12
15. Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Іванчо Владислава Іванівна 2 6 6 2 16
16. Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Іваніга Лейлі Володимирівна 2 5 4,5 1 12,5
17. Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.  Онисько Вадим Іванович 1 3 4 0 8
18. Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Кіш Марія Юріївна 6 3 4 1 14
19. Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Костьо  Анастасія  Іванівна 6 5 3 3 17
20. Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. Сербак Тетяна Ярославівна 3 1 4,5 4 12,5
21. Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст.. Добра Ангеліна Сергіївна 1 4 4,5 0 9,5
22. Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст.. Гургула Денис Васильович 5 3 3 0 11
23. Фанчиківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Тайстра  Анастасія Михайлівна 1 3 2 0 6
24. Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. Дурбал   Каміла Сергіївна 2 4,5 3,5 0 10
25. Чепівський  НВК Белеканич  Вікторія Станіславівна 11 4 5 3 23 І
26. Чепівський  НВК Кіш  Камілла Олександрівна 6 3,5 4 1 14,5
27. Чепівський  НВК Жолобак   Ігор Миколайович 4 3,5 4 2 13,5
28. Чепівський  НВК Шваб Микола Миколайович 1 2 3,5 2 8,5
29. Веряцька ЗОШ І-ІІ ст. Добош Вадим Михайлович 6 5,5 5 2 18,5
30. Веряцька ЗОШ І-ІІ ст. Білак Дарина Іванівна 1 5 6 3 15
31. Хижанський НВК Палінчак  Вікторія Іванівна 1 7 4 0 12
32. Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Левдар  Домініка Михайлівна 7 4 3 3 17

Члени журі:

Забутна М.І., Якушевич Н.М.

Протокол ІІ етапу XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 5 клас

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4    
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Чоповці Аніта Федорівна 7 3 2 0 12
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Скляр Кирил Вікторович 6 3 3,5 1 13,5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №2 Мушка Роберт Васильович 10 3 3,5 5 21,5 І
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №2 Мокар Анастасія 8 5 4,5 3 20,5 ІІ
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Лендєл  Вікторія Володимирівна 6 4,5 3 0 13,5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Фулітка Анастасія Ярославівна 9 4,5 3.5 2 19
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Блажин Маріанна Федорівна 5 4,5 4 1 14,5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Думчикова Ніколетта Сергіївна 7 3 4 0,5 14,5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Чабрун Влада В’ячеславівна 7 4,5 4 0,5 16
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Бровді Андріана Василівна 9 4,5 3 2 18,5
Виногрдадівська ЗОШ І-ІІІ ст Довгомеля Кароліна Михайлівна 5 0 1 0 6
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Майор Максим 6 4,5 0,5 0,5 11,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Кород іРоксолана Валеріївна 4 3 2 0 9
Виноградівська гімназія Борисенко Вероніка Віталіївна 8 4,5 2,5 1 16
Матіївська ЗОШ І-ІІІ ст. Росоха Михайло Михайлович 6 2,5 3 0 11,5
Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Кляп Дарія Богданівна 5 3 1,5 0 9,5
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Головнич Аліна Михайлівна 5 3,5 2,5 1 12
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Кізляк Ярослав Васильович 4 5 3.5 0 12,5
Новоселицька  ЗОШ І-ІІ ст.. Рацин Іванна Іванівна 6 4,5 1,5 0 12
Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст.. Монда Іванна Сергіївна 7 3,5 2,5 0 13
Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст.. Богаш Ніколєтта Василівна 7 1,5 3,5 0 12
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Данко Каріна Іванівна 5 3,5 2 0 10,5
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Гаврильцьо Маріанна Іванівна 6 3 2.5 0 11,5
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІст. Мотрунич Іван Іванович 8 0 3,5 1 12,5
Хижанський НВК Світлик Анюта Василівна 4 5 2 0 11
НВК «Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Свищо Софія Андріївна 6 5 2,5 0 13,5
Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Дорогій Вікторія Андріївна 10 5 3 1 19
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Мереуца Максим Андрійович 6 4 3 0,5 13,5
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Демєн Кіра Василівна 8 5 2 0 15
Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. Шетеля Єлизавета Іванівна 9 5 3,5 2 19,5 ІІІ
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Ковач Крістіна Тіберіївна 5 4 0,5 0 9,5

Члени журі:

Гоздик Т.Г., Варга Е.Т., Палько  С.Я.

Протокол ІІ етапу ХХ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 6 клас

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4  
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Несторишена Владислава Русланівна 8 4 4 4 20 ІІ
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Кіш Олександра Іванівна 5 5 4.5 3 17.5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Мікулінцева Тадея-Валентина Валентинівна 7 3 2 2 14
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Устич Вікторія Іванівна 4 5 3 5 17
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №7 Свищо Андрій Сергійович 5 1 2 4 12
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Тимощук Серафим Олександрович 11 3.5 4 4 22.5 І
НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» Товт Василь Віталійович 6 2 2 4 14
Буківська ЗОШ І-ІІІ ст. Чізмар Ніколетта Павлівна 3 2.5 4 2 11.5
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Батин Аделіна Віталіївна 7 4 2.5 2 15.5
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №2 Довбак Маргарита Михайлівна 8 3.5 0 3 14.5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Бровді Михайло Омелянович 5 1 2 4 12
Виноградівська гімназія Штенда Ілля Олександрович 4 4.5 4 2 14.5
Виноградівська гімназія Келемен Тетяна Володимирівна 8 4 2 5 19 ІІІ
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Ігнатко Яна Юріївна 5 2 1 2 10
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Козуб Ангеліна Михайлівна 6 2 2 3 13
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІ ст. Демчик Олександра Олександрівна 4 4 3 2 13
Новоселицька  ЗОШ  І-ІІ ст. Монда Інна Іванівна 7 4 2 3 16
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Керечанин Любов Юріївна 5 1.5 1 2 9.5
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Любка Михайло Юрійович 4 2 0 3 9
Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Пилип Надія Іванівна 10 2 3 4 19 ІІІ
Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст.. Ком’яті Ярослав Рудольфович 4 1,5 3 3 11,5
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Плеска Анастасія Сергіївна 8 4 2 0 14
НВК «Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст.» Фільдеші Аксенія Віталіївна 6 5 2 4 17
НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Вейбер Максим Ярославович 5 2.5 0 4 11.5
Хижанський НВК Маркуш Михайло Йосипович 5 2.5 1 0 8.5
Хижанський НВК Монда Максим Іванович 4 2.5 3 1 10.5
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІст. Егреші Віраг  Павлівна 6 3 3 2 14
Фанчиківська ЗОШ І-ІІІст. Олах Дарина Миколаївна 2 2.5 1 0 5.5
Тросницька ЗОШ  І-ІІ ст. Федак  Юліана Іванівна 4 3.5 3 4 14.5
Веряцьк аЗОШ  І-ІІ ст. Товт Лариса Володимирівна 4 4 2 4 14

Члени журі: Григоряк Н.С___    Погоріляк О.В. ____     Чабрун О.В.____  Шаркадій Ю.В.____

 

Протокол ІІ етапу XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

7 клас

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4    
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Зейкан Софія Михайлівна 4 4 2 4 14
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Савко Іванна Євгенівна 6 0 2 5 13
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №2 Штефанко Дмитро Васильович 5 5 3 5 18
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Мудранинець Анастасія Олексіївна 5 4 2 4 15
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Бочкор Марія-Христина Карлівна 7 5 2 5 19 ІІІ
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Мельнікова Анастасія Вікторівна 6 2 3 4 15
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Ходаківська Дарина Андріївна 7 5 2 5 19 ІІІ
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Дору-Товт Аліна Юріївна 6 5 2 5 18
Виноградівська гімназія Марисик Роман Олександрович 9 4 3 6 22 І
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Клюса Крістіна Іванівна 5 6 2 5 18
Королівська ЗОШ І-ІІІ№1 Данко Анастасія Вікторівна 5 5 3 4 17
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Попелич Євгенія Ярославівна 2 2 2 4 10
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Брич Неля Іванівна 7 3 2 4 16
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІ ст. Копча Еріка Іванівна 4 3 1 3 11
Веряцька ЗОШ І-ІІ ст. Петенько Олена Михайлівна 4 3 3 4 14
Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Заріченська Дарія Вадимівна 6 3 2 3 14
Малокопанський НВК Дубляк Анастасія Денисівна 7 5 3 3 18
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Данкович Леся Василівна 3 4 2 5 14
Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст. Лемак Ангеліна Михайлівна 7 5 3 5 20 ІІ
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Чейпеш Павло Павлович 5 5 2 4 16
Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст Варга Давід Васильович 4 0 1 4 9
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Мелеш Дарина Михайлівна 5 3 3 5 16
НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Фурдь Тетяна Вікторівна 5 6 1 4 16
Новоселицька ЗОШ І-ІІ ст. Ворон Олександра Володимирівна 2 2 2 3 9
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Макар Атіна Русланівна 3 3 1 2 9
Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Віцак Ніколетта Миколаївна 3 5 2 5 15
Буківська ЗОШ І-ІІІ ст. Іванчо Корнелія Борисівна 5 3 2 4 14
Теківська  ЗОШ І-ІІ ст. Чоло Анжеліка Золтанівна 6 3 2 4 15
Члени журі:

Егреші В.І., Роман М.Ю., Жодані М.І., Келемен М.А.

 

 

 

 

Залишити відповідь