Протоколи, завдання, ключі, призери (англійська мова 2019-2020).

олімпіадні завдання з англійської мови ІІ етап

ключі до аудіювання та читання з англійської мови

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови 8 клас

ЗОШ

ПІП

завдання  всього місце
А Ч П Г  

 

Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.№1 Дрошковці Тетяна 14 12 15 7 48
Осташ Іванна 20 14 22 10 66
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №4 Куліков Кіріл 28 21 25 27 101 ІІ
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8 Бобик Камілла 26 8 24 10 68
Кілб Олена 25 12 23 10 70
НВК «Виноградівська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ №6» Муржа Крістіна 9 12 6 4 31
НВК «Виноградівська ЗОШ  І – ІІІ ст. – ДНЗ №7» Бочкор Ганна 24 8 27 17 76
Виноградівська гімназія Молнар Даніель 26 12 20 0 58
Данкович Яна 22 17 20 26 85 ІІІ
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Стріжак Максим 28 16 21 8 73
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Петечук Володимир 26 20 26 9 81 ІІІ
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Мотрунич Віталій 25 12 16 10 63
Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Бора Анастасія 24 14 22 13 73
Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст. Берегі Петра 28 22 28 29 107 І
Зелик Кінче 22 14 21 8 65
Шінко Мір’ям 11 18 13 8 50
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Драб Іванна 16 15 10 4 45
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Любка Надія 18 7 15 6 46
Вилоцька ЗОШ І – ІІІ ст. №1 Кілб Корнелія 26 20 25 29 100 ІІ
НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Чірі Світлана 9 12 11 7 39
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Карпач Богдан 18 6 18 6 48
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Товт Богдана 20 8 19 6 53
Веряцька ЗОШ  І-ІІ ст. Муравець Євген 30 16 25 17 88 ІІІ
Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. Гевеші Емілія 24 8 20 9 61
Борто Цінція 24 14 21 13 72
Шаланківська ЗОШ І – ІІІ ст. Цейбель Ребека 20 6 19 25 70
НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст.- ДНЗ» Сакалош Марина 12 8 18 6 44
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Попович Євген 16 10 6 5 37
Члени журі:

Варі В.Ю.

Літвінова О.М.

Магомедова Е.А.

Шегда Т.М.

Білак В.С.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови 9 клас

ЗОШ

ПІП

завдання 

всього

місце

А Ч П Г  
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.№1 Бабота Еріка 26 26 25 0 77
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №4 Штефан Богдана 19 10 15 14 58
Маркович Катерина 21 20 23 16 80
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8 Генці Мирослава 26 12 22 18 78
  Роман Алан 26 22 25 28 101 ІІІ
  Декет Дмитро 28 26 18 29 101 ІІІ
Виноградівська гімназія Гусар Артур 27 21 18 27 93  
Турзай Янош 21 14 9 11 55  
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Дудого Василь 26 20 27 22 95  
  Батин Ніколетт 20 8 9 13 50  
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Яким Вікторія 20 20 26 16 82  
  Гріга Вікторія 16 16 20 16 68  
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Гаврильцьо Ростислав 12 12 6 10 40  
Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст. Тигор Камілла 18 14 4 8 44  
Дротинська ЗОШ І-ІІІ ст. Ловас Владислав 28 10 3 1 42  
Буківська ЗОШ І-ІІІ ст. Копич Іван 12 4 13 0 29  
НВК «Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ» Дякович Віталій 24 16 10 14 64  
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Кіш Богдана 14 16 5 8 43  
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Сак Ірина 19 14 7 8 48  
Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Чепак Володимир 28 14 16 15 73  
  Роспопа Вікторія 16 16 21 27 80  
Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Біланчук Вікторія 12 12 6 4 34  
НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Колонич Валентина 28 28 29 27 112  

І

Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Галушка Павло 28 22 16 12 78  
Широківська ЗОШ І-ІІІ ст. Вража Максим 12 6 8 0 26  
Веряцька ЗОШ  І-ІІ ст. Цифра Ніка 12 8 9 10 39  
Горбківська ЗОШ  І-ІІ ст. Шін Кіра 12 16 13 8 49  
Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. Фогороші Фружіна 26 12 16 15 69  
  Шапі Моніка 24 19 24 28 95  
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ Зелик Анастасія 6 6 4 0 16  
Теківська  ЗОШ  І-ІІ ст. Чоло Мирослава 22 22 18 8 70  
НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст.- ДНЗ»  Кобрин Ельвіра 18 18 15 15 66  
Пийтерфолвівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вінце Іштван 28 25 23 21 97  
Пийтерфолвівський ліцей Морожі Мілан 18 16 18 8 60  
Карачинський ліцей  Молнар Доріна 27 18 28 29 102 ІІ
Дудіч Мартин 30 19 25 27 101 ІІІ
Егреші Андраш 26 26 26 27 105 ІІ
Члени журі:                                 Григорчук Л.М.            Ізай Д.М.

Змикало А.М.               Сипко Т.І.

Любка М.В.                Любко Н.Й.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  англійської мови у  10 клас

ЗОШ

ПІП

завдання 

міс-це
А Ч П Г всьо-го
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Кізляк Яна 18 20 18 25 81  
Молнар Таміла 28 22 28 26 104 ІІ
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №4 Поп Никита 24 10 25 27 86  
Устич Олександр 24 16 20 27 87  
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8 Станко Анастасія 26 20 25 28 99 ІІІ
  Черепко Катерина 30 26 29 27 112 І
  Деяк Володимир 28 18 25 25 96 ІІІ
НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. – ДНЗ №7» Магарита Олександра 16 12 12 23 63  
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Ковач Золтан 24 18 25 27 94 ІІІ
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №2 Фодор Андрій 20 14 20 23 77
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Ситар Богдана 10 14 10 18 52
Виноградівська гімназія Кейс Давід 22 18 18 22 80  
Мельник Аліна 20 16 18 18 72  
Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Мелай Ненсі 28 16 23 24 91 ІІІ
Вербовецька ЗОШ  І-ІІІ ст. Йоно Доріна 28 22 29 22 101 ІІ
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Реміцькі Дмитро 8 12 15 17 52  
Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Тромбола Дарина 16 14 18 20 68
Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Регецій Олександра 16 14 18 15 63
Пийтерфолвівський ліцей Кениз Александра 28 14 29 16 87  
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Русінко Ярослава 16 10 10 14 50
ВПУ-№34 Повш Емілія 12 20 12 0 44
Штул Олександр 14 18 5 16 53
Олашин Марк 16 14 10 0 40
Члени журі:

Бровдій О.М.

Вінтонів С.В.

Варга Л.Є.

Щербан Л.М.

Поличко Н.В.

 

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови 11 клас

ЗОШ

ПІП

завдання 

міс-

це

А Ч П Г всього
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Гречин Мирослава 26 22 22 25 95 ІІІ
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №4 Ліспух Всеволод 24 16 17 13 70  
  Орловскій Олександр 22 16 18 15 71  
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Чекан Олександр 26 22 21 19 88  
  Сакалош  Олександр 28 24 24 18 94 ІІІ
  Ісаєвич Даніела 26 26 29 25 106 ІІ
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №2 Більце Габріелла 18 16 11 4 49  
Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Варі Іштван 28 21 24 21 94 ІІІ
Виноградівська гімназія Сікора Олександр 27 30 24 30 111 І
Варга Доріна 26 18 21 26 91 ІІІ
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Пантьо Вікторія 18 16 14 15 63  
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Носок Александра 22 20 16 13 71
Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Шкирта Анастасія 26 18 15 15 74
Карачинський ліцей Кутоші Летисія 26 24 13 15 78
Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Бровді Світлана 16 12 11 5 44
Пийтерфолвівська ЗОШ І-ІІІ ст. Шафі Йосип-Кріштоф 26 22 12 4 64
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Ісайович Анастасія 22 16 16 10 64
Пийтерфолвівський ліцей Тодавчич Тіберій 20 16 9 10 55

Члени журі:

Холлі Нікерсон

Надопта М.М.

Щур К.Є.

Шарга О.А.

Сабов Д.М.

 

Залишити відповідь