Протоколи, завдання, відповіді (з укр. мови та літератури для шкіл з мовами навчання нац. меншин 2019-2020 н.р.).

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури учнів 8 класу, 2019-2020н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП література мова Вго  
1 2 3 1 2 3    
Пийтерфолвівський ліцей Біров Крістіна Елемирівна 6 4 12 3 3 28 І
Оклігедьська ЗОШ І-ІІ ст. Сантов Кевін Валентинович 0 0 8,5 0 1 9,5
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. Ж. Перені Черей Анастасія Олександрівна 8 2 11 2 4 27 ІІ
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. Ж. Перені Чийпеш Крістіан Іванович 5 4 11 0 4 24 ІІІ
Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Вішован Олександра Олександрівна 0 0 6 0 1 7
Дюлянська ЗОШ І-ІІ ст. Балог Мартін Лаурантович 0 1,5 9 1 1 12,5
Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Війг Вікторія Робертівна 0 0 6 0 0 6

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури учнів 9 класу 2019-2020 н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП Література мова всього
1 2 3 1 2 3
Карачинський греко-католицький ліцей ім. єпископа Олександра Стойки Калман Вівіен Іштванівна 10 4 11 2 4 31 І
Неветленфолвівський НВК Оросі Габріелла Гаврилівна 3 0 6 2 4 15
Пийтерфолвівський ліцей Бікі Іштван Ішванович 3 4 8 2 2 19 ІІ
Дюлянська ЗОШ І-ІІ ст. Молнар Рейка Тіберіївна 0 1 8 1 2 12

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури учнів 10 класу 2019-2020н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП література мова всього
1 2 3 1 2 3
Карачинський греко-католицький ліцей ім. єпископа Олександра Стойки Митро Барбара Василівна 8 5 10 4 0 27 І
Пийтерфолвівський ліцей Марко Вікторія Василівна 8 5 7 2 1 23
Пийтерфолвівський ліцей Кениз Александра Робертівна 6 5 7 2 1 21

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури учнів    11 класу 2019-2020 н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП література мова всього
1 2 3 1 2 3
Пийтерфолвівський ліцей Варга Чобо Чобович 6 2 2 3 6 19
Карачинський греко-католицький ліцей ім. єпископа Олександра Стойки Нодь Юлія Олександрівна 10 3 2 0 12 27 І
Шаланківська ЗОШ І-ІІІ ст. Ковач Емілія Олександрівна 0 2,5 1 2 7 12,5
Карачинський греко-католицький ліцей ім. єпископа Олександра Стойки Ребрик Борис Борисович 8 5 1 2 10 26 ІІ

2019 -2020 ІІ етап завдання⇓                                                     2019 -2020 ІІ етап відповіді⇓

Залишити відповідь