Протоколи, завдання, відповіді (хімія 2019-2020 н.р.).

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії 7клас  у 2019-2020н.р.  
ЗОШ ПІП завдання Заг.к-ть  
1 2 3 4 5 6    
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Земко Стефанія Степанівна 10 0 9 2 7 0 28 ІІІ
Куруц Евеліна Іванівна 3 0 4 7.5 2 2.5 19
Зейкан Софія Михайлівна 7 0 2 4,5 7 0,5 21
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №3 Роман Адам Юрійович 4 0 2 2 0.5 0 8.5
Гомокі Ференц Федорович 5 0 3 4.5 0 0 12.5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Бочкор Марія-Христина Карлівна 7.5 0 8 4.5 3 7.5 30.5 ІІІ
Мельнікова Анастасія Вікторівна 6.5 0 8 5 3 2.5 25
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Свищо Петро Сергійович 10 0 1 3,5 8 0 22,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Дірей Томаш Ярославович 10 10 8 8 5 0,5 41.5 І
Столець Степан Іванович 6.5 0 0 3.5 3 2.5 15,5
Кость Христина Романівна 10 0 1 2 5.5 0 18.5
Нюл Генріетта Василівна 5 0 2 4,5 6 0 17,5
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Клюса Крістіна Іванівна 8.5 0 8 8 3 5 32.5 ІІІ
Виноградівська гімназія Магарита Вадим Іванович 7.5 1 5 1.5 7 0 22
БуківськаЗОШ  І-ІІІ ст. Сігетій Мирослава Василівна 7.5 0 3 2 0 0 12,5
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Кіш Євген Юрійович 6,5 0 1 1 3 0 11,5
Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Роман Максим Васильович 2 0 0 2,5 1,5 0 6
Любка Дарія ІВанівна 8 0 1 2 1 0 12
Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Бонка Камілло Андріївна 5.5 0 1 0 0 0 6,5
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Тотар Віталій Іванович 8.5 0 4 3.5 6 2.5 24,5
Фанчиківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Семен Віталій Віталійович 8,5 0 0 2 1 0 11,5
Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Матьола Давід Іванович 3 0 1 1 0.5 2.5 8
НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Рішко Оршоя-Вікторія Меньгертівна 3 0 2 2 2.5 0 9.5
Чоповці Віталіна Віталіївна 1 0 0 1 0 5 7
Горбківська ЗОШ  І-ІІ ст. Габрин Ірина Василівна 6 0 7 2 2.5 10 27.5
Деяк Ксенія Юріївна 3 0 0 4 2 5 14
Шароді Софія Іванівна 1 0 0 4 0 2.5 7.5
ДротинськаЗОШ  І-ІІІ ст. Товт Іван Іванович 6.5 0 3 6.5 3.5 0 19.5
МалокопанськаЗОШ  І-ІІ ст. Дубляк  Анастасія Денисівна 0 0 0 7 6 0.5 13.5
НовосільськаЗОШ  І-ІІ ст. Панющак Софія Володимирівна 5.5 0 0 4 2 0 11.5
Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. Вашкеба Роксолана Робертівна 4 0 6 1.5 0 0 11.5
Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. Феєр Анастасія Віталіївна 9 10 4 4.5 3.5 10 41 ІІ
Карачинський ліцей Попович Одетт Йосипівна 4 0 0 1 0 0 5
Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії  8 клас у 2019-2020 н.р.  
ЗОШ ПІП завдання  Заг.к-ть  
1 2 3 4 5 6    
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Гаврилюк Арсен Сергійович 7 8 1 6 9 10 41 І
Мисар Юрій Юрійович 0 0 0 0 4 0 4
Білак Богдана Іванівна 1 0 0 0 3 2 6
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст №2 Кобрин Мар’яна Василівна 0 0 0 0 0 1 1
Голубка Іванна Іванівна 0 0 0 0 1.5 0 1.5
Перец Вікторія Юріївна 0 0 0 0 0 0 0
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.№4 Клювак Яна Володимирівна 10 7 2 9 1 8 37 ІІІ
Кут Ірина Василівна 0.5 0 1 2 4 0 7.5
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Бурменська Даша Олегівна 0 0 0.5 3 0 0 3,5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.№8 Зінченко Богдан Віталійович 4 3 0.5 5 4 4 20.5
Ліщина Анастасія Сергіївна 8 7 0.5 0 0 2 17.5
Виноградівська ЗОШ І-ІІ ст.. №6 Юраш Ванесса Романівна 0 0 0 0 0 0 0
Муржа Крістіна Миколаївна 0 0 1 0 0 0 1
Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Кілб Корнелія Василівна 0 0 0 2 0.5 0 2.5
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.  №1 Стрижак Максим Тарасович 0 0.5 0 0 1.5 0 2
Виноградівська гімназія Антал Григорій Іванович 1 8 0.5 0 9 2 20,5
Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Гандера Михайло Михайлович 0 0 0 0 0 0 0
Великоком’ятівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мотрунич Віталій Вітаїйович 0 0 1 0 0 5 6
Кочіш Тетяна Романівна 0 8 0.5 0 0 0 8,5
Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Антолик Іванна Іванівна 3 8 0 2 0 0.5 13.5
Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Подош Барбара Йосифівна 0 0 0,5 0 0 0 0,5
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Козар Василь Степанович 4 0 1 0 4 0.5 9.5
Драб Іванка Іванівна 0 0 0 0 0 0 0
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Філей Ганна Володимирівна 0 4 1 6 0 0.5 11.5
Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Карпач Богдан Федорович 0 0 1 0 0 1 2
НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Філеп Олександра Олександрівна 10 10 1 8 5 6 40 ІІ
Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Маркулинець Андріяна Андріївна 0 0 0 0 0 0 0
Веряцька ЗОШ  І-ІІ ст. Андреняк Максим  Юрійович 0 4 1 0.5 1 0 6,5
Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. Гевеші Емілія миколаївна 0 0.5 1 0 1 0 2.5
Гейче Барбара 0 0 0 0 0 0 0
Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст. Обоні Інна Віталіївна 1 0 0 0 1 0 2
Матіївська   ЗОШ  І-ІІ ст. Могорита Крістіна Юріївна 1 0 1 0 2 0 4
Новоселицька ЗОШ  І-ІІ ст. Світлик Оксана Петрівна 0.5 0 1 0 1 0 2.5
Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. Косик Віталій Віталійович 0 0 0 0 0 0 0
Тисобикеньська  ЗОШ  І-ІІ ст. Боргато Язмін-Софія 0.5 0.5 0 0.5 0.5. 05. 2.5
Кадар РамонаОттівна 1.5 0.5 1 0.5 1 0 4.5
Березовська Анастасія Юріївна 1 0 0.5 0 0.5 0.5 2.5
Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. Вароді Евеліна Вікторівна 0 0 1 2 0 3 6
Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. Черепко Сніжана Юріївна 0 0 1 0 0 0 1
Пийтерфолвівський ліцей Модар Патрік Артурович 4 0 0 0 1 0 5
ВПУ-34
Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії 9 клас у 2019-2020 н.р.  
ЗОШ ПІП завдання всього  
1 2 3 4 5 6    
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Левчак Олександра Віталіївна 0 0 1,5 2 4,5 2 10
Фущич Степан Васильович 0 0 2 0 0 0 2
Чепак Уляна Юріївна 0 1 3 0,5 0 0 4,5
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Савко Олександр Йосипович 8 10 2 0 4,5 0 24,5 І
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Шкрярук Денис Ярославович 0 10 2 2 0 1 15 ІІІ
Човбан Юліанна Сергіївна 0 1 2 0 4,5 2 9,5
Виноградівська гімназія Теремта Іван Олександрович 2 0,5 3 1 1 1 8,5
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Дудого Василь Андрійович 0 0 3 0 0 1 4
Стрижак Софія –Надія Василівна 0 0 0,5 0 3 1 4,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Яким Вікторія Юріївна 0 8 0,5 0 0 0 8,5
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Ісак Еріка Юріївна 0 0,5 0 0 0,5 0 1
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Кіш Богдана Іванівна 0 1 3 2 1,5 1 8,5
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Сак Ірина Віталіївна 0 0 1,5 0 0 0 1,5
Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Данкович Наталія Іванівна 0 0,5 0,5 1 4,5 0,5 7
Чепак Володимир Володимирович 0 1 3 1 6 3 14 ІІІ
Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Галушка Павло Іванович 0 10 3 0,5 6 0,5 20 ІІ
Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Машіка Світлана Богданівна 0 1 0,5 0 0 0 1,5
Горбківська ЗОШ  І-ІІ ст. Агій Анастасія Петрівна 0 0,5 2 1 3 1 7,5
Шін Кіра Іванівна 1 0 1,5 0 2 1,5 6
Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. Фогороші Фружіна Г 0 0 0 0 0 0 0
Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. Козьма Владислав Томашович 0,5 10 2 0 0 0,5 13 ІІІ
Карачинський ліцей Черничко Вікторія Іванівна 0 0 0,5 0 1 0 2
Пийтерфолвівський ліцей Морожі Мілан Васильович 0 0 0 0 1 0 1
ВПУ-34
Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  хімії   10клас  у 2019-2020 н.р.
ЗОШ ПІП завдання Всьо

го

1 2 3 4 5 6  
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Молнар Таміла Ірвінівна 2 2 1 1 0 9 15      ІІІ
Кізляк Яна Юріївна 0 2 0 0 0 0 2
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Устич Олександр Юрійович 1 3 4 1 1 9 19      ІІ
Поп Никита Петрович 0 2 1 0 0 0 3
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Дьомін Володимир Іванович 10 8 10 5 10 2 45      І
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Фодор Андрій Юрійович 0 0 0 0 1 0,5 1,5
Виноградівська гімназія Філеп Степан Олександрович 0 2 4 2 0 7 15     ІІІ
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Русин Ангеліна Василівна 0 0 0 0 0 0 0
Пийтерфолвівський ліцей Манді Емілія Золтанівна 0 0 0 1 0 0 1
ВПУ-34
Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  хімії  11 клас  у 2019-2020н.р.
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4 5 6  
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Гречин Мирослава Юріївна 6 10 5 10 7 10 48     І
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Ліспух Всеволод Всеволодович 1 0 0,5 6 0 10 17,5  ІІІ
Орловскій Олександр Олександрович 0 2 0 9 0 0 11
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Чабрун Олександр В’ячеславович 0 0 0 9 0,5 10 19,5   ІІ
Виноградівська гімназія Любка Вероніка Степанівна 0 0,5 1 0 0 1 2,5
Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Бровді Світлана Михайлівна 0 0 0 0 0 0 0
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Пантьо Вікторія Василівна 0 0,5 0 0 0 0 0,5
Козар Валерія Степанівна 0 0 0,5 1 0,5 0 2
Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст. Ігнатишин Анжела Володимирівна 0 0 0,5 0 0 0 0,5

Завдання і розв ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії 2019         

ХІМІЯ Виправлений PDF

 

 

Залишити відповідь