Протоколи, завдання, відповіді (фізика 2019-2020 н.р.).

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики учнів 7 класу у 2019-2020 н.р.

Назва школи ПІБ         учасника 1 2 3 4 5 всього
1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1  Земко Стефанія Степанівна 3 0 2 4 2 11
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Сопчак Владислав Андрійович 0 0 0 0 0 0
Штефанко Дмитро Васильович 0 0 0 0 0 0
Часин Олександр Михайлович 0 0 0 2 0 2
3 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №3 Роман Адам Юрійович 0 0 0 0 1 1
Гомокі Ференц Федорович 0 0 0 5 5 10
4 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Бочкор Марія-Христина Карлівна 3 3 7 2 5 20      І
5 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №7 Свищо Петро Сергійович 1 0 0 0 0 1
6 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №8 Дірей Томаш Ярославович 2 3 10 0 0 15     ІІІ
Столець Степан Іванович 0 0 0 5 0 5
7 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Келемен Ярослав Ярославович 3 1 0 4 0 8
Фодор Микола Юрійович 0 1 2 4 0 7
8 Вілоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Гречин Богдан Юрійович 0 0 0 2 3 5
9 НВК Малокопанська ЗОШ І-ІІ ст. ДНЗ Дубляк Анастасія Денисівна 0 0 0 0 5 5
10 НВК Боржавська ЗОШ І-ІІІст-днз Костак Антоніна Іванівна 0 0 0 0 0 0
11 Буківська ЗОШ І-ІІІ ст Сігетій Мирослава Василівна 2 0 0 2 0 4
12 Дротинська ЗОШ І-ІІІст Товт Іван Іванович 2 0 0 2 0 4
13 НВК Неветленфолівська ЗОШ І-ІІІст-днз Бонка Камілло Андріївна 0 0 1 2 0 3
14 Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст Турянин Василь Іванович 2 0 1 2 1 6
15 Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст Віщак Ніколетта Миколаївна 0 1 1 2 0 4
16 НВК Чепівська ЗОШ І-ІІІ ст. Чоповці Анастасія Тіберіївна 2 0 1 2 0 5
17 Сасівська ЗОШ І-ІІІст Бошка Евеліна Володимирівна 2 0 8 5 0 15      ІІІ
Данило Станіслав Русланович 0 0 2 2 0 4
18 НВК Новосільська ЗОШ І-ІІст-днз Мелеш Дарина Михайлівна 8 3 0 5 0 16      ІІ
19 НВК Широківська ЗОШ І-ІІст-днз Хрипта Андріяна Ярославівна 0 0 0 0 0 0

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики учнів 8 класу у 2019-2020 н.р.

Назва школи ПІБ         учасника 1 2 3 4 5 всього
1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1  Грох Руслан Васильович

Гаврилюк Арсен Сергійович

1

0

2

2

7

2

1

0

5

1

16   ІІІ

5

2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Кобрин Маряна Василівна 1 2 1 0 0 4
Леньо Георгіна Артурівна 1 2 2 1 0 6
3 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Клювак Яна Володимирівна 4 3 4 3 6 20   ІІ
Лешко Вікторія Юріївна 1 2 0 1 0 4
4 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №7 Бурменська Даша Олегіна 2 2 2 2 0 8
5 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №8 Повх Олена Борисівна 3 3 9 9 2 26   І
Ліщина Анастасія Сергіївна 2 2 6 2 0 12
6 Виноградівська гімназія Станкович Михайло Ігорович 0 0 0 0 2 2
7 НВК Виноградівська ЗОШ І-ІІ ст.№6-днз Юраш Ванесса Романівна

Муржа Крістіна Миколаївна

1

0

2

0

0

1

0

1

0

0

3

2

8 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Довганич Владислава Володимирівна 2 2 1 1 5 11
9 Вілоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Кілб Корнелія ВАсилівна 4 2 2 2 0 10
Ньорба Марія Василівна 1 2 1 1 0 5
10 В.Комятська ЗОШ І-ІІІст Мотрунич Віталій Віталійович 1 1 0 0 2 4
11 В.Копанська ЗОШ І-ІІІст Бора Анастасія Юріївна 2 1 2 2 0 7
12 НВК Неветленфолівська ЗОШ І-ІІІст-днз Філеп Габріелла Йосипівна 0 2 2 0 0 4
13 Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст Козар Василь Степанович 1 1 0 0 0 2
14 Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст Марушка Мелінда Тарасівна 2 2 2 2 2 10
15 Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІст Маркович Віталій Віталійович 1 2 2 0 1 6
16 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІст Макар Олександра Миколаївна 1 2 2 1 0 6
17 Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст Митравка Вікторія Ярославівна 2 2 2 1 0 7
18 НВК Чепівська ЗОШ І-ІІІ ст. Філеп Олександра Олександрівна 2 4 3 2 1 12
19 НВК Хижанська ЗОШ І-ІІІст-днз Молнар Іванна Володимирівна 1 1 2 1 0 5
20 Сасівська ЗОШ І-ІІІст Філей Ганна Володимирівна 2 1 2 3 2 10
21 Веряцька ЗОШ І-ІІІ ст Коста Василь Анатолійович 0 1 0 0 3 4
22 НВК „М.Копанська ЗОШ І-ІІ  ст. днз Дубровка Крістіна Мирославівна 1 1 2 0 2 6
23 НВК Широківська ЗОШ І-Ііст-днз Черенко Сніжанна Юріївна 2 2 2 1 1 8
24 Пийтерфолвіськиц ліцей Гомокі Габор Габорович 0 0 2 0 0 2

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики учнів 9 класу у 2019-2020 н.р.

Назва школи ПІБ         учасника 1 2 3 4 5 всього
1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1  Левчак Олександра Віталіївна 2

 

2 1 5 1 11
Чепак Уляна Юріївна 1 7 1 5 2 16  ІІІ
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст… №2 Савко Олександр Йосипович 0 0 3 0 0 3
3 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст… №8 Лоя Максим Юрійович 9 1 9 9 9 37   І
Пішта Ігор Іванович 4 2 0 0 2 8
Човбан Юліана Сергіївна 2 2 1 1 5 11
4 Виноградівська гімназія Гусар Артур Олександрович 5 2 1 1 3 12
5 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 Дудого Василь Андрійович 2 1 0 3 0 6
6 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Яким Вікторія Юріївна 5 6 5 7 10 33   ІІ
7 В.Комятська ЗОШ І-ІІІст Гнетило Віталій Віталійович 3 1 4 4 0 12
8 Дротинська ЗОШ І-ІІІст Вереш Мирослава Василівна 0 2 0 1 0 3
9 НВК Неветленфолівська ЗОШ І-ІІІст-днз Дякович Віталій Миколайович 1 1 0 0 0 2
10 Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст Данко Владислава Михайлівна 1 2 0 1 0 4
11 Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст Сак Ірина Віталіївна 0 2 1 4 2 9
12 Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІст Данкович Наталія Іванівна 2 1 1 1 2 7
Чепак Володимир Володимирович 0 1 0 2 0 3
13 Фанчиківська ЗОШ І-ІІІст Штефан Артур Михайлович 2 2 0 0 0 4
14 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІст Галушко Павло Іванович 1 1 0 1 1 4
15 НВК Чепівська ЗОШ І-ІІІ т.. Колович Валентина Адальбертівна 0 1 2 1 1 5
16 Широцька ЗОШ І-ІІІст Машіка Світлана Богданівна 1 2 0 4 0 7
17 НВК „М.Копанська ЗОШ І-ІІ  ст.. днз Дурунда Анатолій Іванович 0 5 0 2 0 7
18 НВК Широківська ЗОШ І-І ст-днз Данканич Михайло Михайлович 1 2 0 0 2 5
19 Пийтерфолвівський ліцей Морожі Мілан Васильович 1 1 0 1 1 4

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики учнів 10 класу у 2019-2020 н.р.

Назва школи ПІБ         учасника 1 2 3 4 5 всього
1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1  Молнар Таміла Ервінівна 2 10 10 10 2 34    ІІ
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №4 Устич Олександр Юрійович 4 1 0 0 0 5
3 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №8 Дьомін Володимир Іванович 5 10 10 5 0 30     ІІІ
Мерингнр Василь Васильович 0 1 0 0 0 1
4 Виноградівська гімназія Філеп Степан Олександрович 1 0 2 3 1 7
5 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 Кушнір Денис Юрійович 2 2 1 2 0 7
6 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Фодор Андрій Юрійович 10 8 6 10 2 36     І
7 В.Комятська ЗОШ І-ІІІст Болог Богдан Корнелійович 1 0 1 0 0 2
8 Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст Лендєл Тетяна Олександрівна 2 0 1 2 0 5
9 Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІст Максимович Адам Робертович 0 0 0 0 1 1
10 Фанчиківська ЗОШ І-ІІІст Нодь Балаж Балажович 6 3 1 1 2 13
11 НВК Хижанська ЗОШ І-ІІІ ст-днз Філей Сніжана Іванівна 1 2 1 1 2 7
12 Сасівська ЗОШ І-ІІІст Русінка Ярослава Мирославівна 2 2 1 2 0 7
13 Пийтерфолвівський ліцей Фончікі Норберт Адальбертович 1 1 1 1 1 5
14 ВПУ 34 Марушка Олександр 0 1 1 1 0 3

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики учнів 11 класу у 2019-2020 н.р.

Назва школи ПІБ         учасника 1 2 3 4 5 всього
1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ т.. №1  Гречин Мирослава Юріївна 10 3 6 3 6 28     І
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ т… №8 Івашко Янек Іванович 7 6 0 2 0 15    ІІІ
3 Виноградівська гімназія Андрух Микита Євгенович 0 8 2 0 0 10
Сікора Олександр Анатолійович 4 4 3 0 6 17      ІІ
4 Королівська ЗОШ І-ІІІ т.. №1 Чейпеш Вікторія Володимирівна 0,5 0,5 0 0 0 1
5 В.Комятська ЗОШ І-ІІІст Грицько Іван Михайлович 1 0,5 0 1 0 2,5
6 В.Копанська ЗОШ І-ІІІст Бровді Світлана Михайлівна 3 1,5 0 0 0 4,5
7 Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст Пантьо Вікторія Василівна 3 1 0 3 0 7
8 Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст Іваниш Вікторія Василівна 1,5 2 0 1 1 5,5
9 Фанчиківська ЗОШ І-ІІІст Йокоб Олеся Василівна 3 1 0 2,5 0 6,5
10 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІст Гормотій Артем Лорантович 2 1 0,5 1 0 4,5
11 Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст Костяк Мирослава Михайлівна 1 2 0,5 1 0 4,5
12 НВК Хижанська ЗОШ І-ІІІст-днз Зелді Вероніка Іванівна 2,5 1,5 0 1 0 5
13 Сасівська ЗОШ І-ІІІст Дорожовець Володимир Володимирович 4 2 1 10 0 17     ІІ
14 Пийтерфолвівський ліцей Міцо Іван Іванович 0 2 0 1 0 3

ЗАВДАННЯ З ФІЗ. 2019-2020⇓              ВІДПОВІДІ 2019-2020⇓

Залишити відповідь