Протоколи, завдання, відповіді (трудове навчання та технології 2019-2020 н.р.).

ЗАВДАННЯ⇓

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з обслуговуючої праці  учнів 8 класу у 2019-2020 н.р.

Місце

у ІІ етапі

Назва школи ПІБ         учасника

1

2 всього
1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Кобрин Маряна Василівна 15 55 70
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Яцканич Антоніна Василівна 12 50 62
Коврей Анастасія Гаврилівна 11 50 61
3 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №7 Бурменська Даша Олегівна 16 50 66
4 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №8 Повк Олена Борисівна 21 60 81 ІІ
5 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Стасишин Ангеліна Степанівна 15 50 65
Тимофійчук Мілена Святославівна 15 68 83 І
6 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Грижинець Даша Артурівна 10 40 50
7 Вілоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Кілб Корнелія Василівна 17 40 57
8 В.Копанська ЗОШ І-ІІІст Антолик Іванна Іванівна 20 55 75 ІІІ
9 Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст Тупиця Маряна Василівна 12 45 57
10 Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст Гевді Катерина Іванівна 16 40 56
11 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст Макар Олександра Миколаївна 13 45 58
Васильцун Катерина Іванівна 12 40 52
12 НВК Хижанська ЗОШ І-ІІІ ст-днз Палінчак Юлія Іванівна 15 40 55
13 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст Лугош Олена Василівна 14 40 54
14 НВК Оклігедська ЗОШ І-ІІ ст-днз Ковач Роксана Миколаївна 2 40 42
15 НВК Новосільська ЗОШ І-ІІ ст-днз Неймет Біанка Оттілівна 10 45 55
16 Теківська ЗОШ І-ІІ ст Гаджега Світлана Володимирівна 22 50 72
17 НВК Широківська ЗОШ І-ІІст-днз Сакалош Марина Іванівна 14 40 54

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з обслуговуючої праці учнів 9 класу у 2019-2020 н.р.

Місце

у ІІ етапі

Назва школи ПІБ         учасника 1 2 всього
1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Левчак Олександра Віталіївна 12 50 62
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Кобрин Аліна Юріївна 10 35 45
3 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Баник Ярослава Юріївна 19 60 79 ІІ
Штулер Іветта Степанівна 14 40 54
4 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №8 Естінко Крістіна Федорівна 23 60 83 І
Поляк Ангеліна Сергіївна 17 60 77 ІІІ
5 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Батин Ніколетта Віталіївна 12 20 32
Коста Юліанна Степанівна 10 5 15
6 Вілоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Гафинець Вікторія Іванівна 9 50 59
7 В.Комятська ЗОШ І-ІІІст Алексик Крістіна Іванівна 9 30 39
8 НВК Неветленфолівська ЗОШ І-ІІІст-днз Варга Сільвія Чобівна 2 30 32
9 Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст Заріцькі Олександра Михайлівна 12 60 72
10 Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІст Данкович Наталія Іванівна 9 40 49
11 НВК Чепівська ЗОШ І-ІІІ ст. -днз Уйфолуші Крістіна Едуардівна 3 30 33
12 НВК Хижанська ЗОШ І-ІІІст-днз Токач Наталія Михайлівна 5 30 35
13 Сасівська ЗОШ І-ІІІст Філей Ганна Володимирівна 6 30 36
14 ВК Оклігедська ЗОШ І-ІІст-днз Пензеш Енікев Жолтівна 2 0 2
15 НВК Новосільська ЗОШ І-ІІст-днз Федько Анастасія Василівна 17 60 77 ІІІ
16 НВК Широківська ЗОШ І-ІІст-днз Лазарик Лариса Іванівна 12 45 57

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з обслуговуючої праці учнів 10 класу у 2019-2020 н.р.

Назва школи ПІБ         учасника 1 2 всього Місце

у ІІ етапі

1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 Молнар Таміла Ервінівна 10 45 55
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Бордун Корнелія Юріївна 15 60 75 І
3 Сасівська ЗОШ І-ІІІст Бурса Тетяна Володимирівна 2 45 47
4 Королівський МНВК Євдокимова Ангеліна Василівна 2 55 57
Кочіш Тетяна Михайлівна 10 60 70 ІІ
5 Підвиноградівський МНВК Кузьма Маряна Володимирівна 5 55 60 ІІІ
6 Тісобикенський МНВК

Пийтерфолвівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Матей Беатріс Олександрівна 0 45 45

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з обслуговуючої праці учнів

11 класу у 2019-2020 н.р.

Місце

у ІІ етапі

Назва школи ПІБ         учасника 1 2 всього
1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 Філеп Еріка Степанівна 6 50 59
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Слепіч Олександра Сергіївна 17 56 73 ІІІ
Лендєл Ніколь Володимирівна 18 56 74 ІІІ
3 В.Комятська ЗОШ І-ІІІст Шаркаді Оксана Іванівна 2 51 53
4 Сасівська ЗОШ І-ІІІст Носок Анастасія Володимирівна 6 51 57
Носок Александра Володимирівна 2 35 37
5 Королівський МНВК Гряділь Наталія Володимирівна 14 62 76 ІІ
6 Підвиноградівський МНВК

Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст

Куруц Тетяна Юріївна 17 64 81 І
7 Тісобикеський МНВК

Неветленфолвівська ЗОШ І-ІІІст

Імстичей Генріета Іштванівна 2 59 61

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з технічної праці  учнів 8 класу у 2019-2020 н.р.

 

 
Назва школи ПІП учасника 1 2 всього Місце

у ІІ етапі

1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 Лукіта Роман Миколайович 26 70 96 І
Кіш Михайло Михайлович 16 64 80
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №8 Боржавич Артем Юрійович 24 68 92 ІІ
3 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Хрипта Ігор Ігорович 0 60 60
Болехан Владислав Анатолієвич 0 63 63
4 НВК Боржавська ЗОШ І-ІІІст-днз Костак Іван Іванович 14 66 80
5 Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст Костьо Тома Томович 29 62 91 ІІІ
6 Широцька ЗОШ І-ІІІст Купар Станіслав Васильович 29 58 87
7 Сасівська ЗОШ І-ІІІст Данило Станіслав Русланович 20 68 88 ІІІ
8 Теківська ЗОШ І-ІІст Косик Віталій Віталійович 19 60 79

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з технічної праці  учнів 9 класу у 2019-2020 н.р.

Назва школи ПІБ         учасника 1 2 всього Місце

у ІІ етапі

1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 Несух Анатолій Анатолійович 9 52 61
Голубка Микола Миколайович 12 49 61
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №8 Кормош Дмитро Золтанович 21 65 86 ІІ
Меланчук  Артур Сергійович 16 50 66
3 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Олаг Сілард Чобович 0 30 30
4 НВК Боржавська ЗОШ І-ІІІст-днз Купар Юрій Юрійович 7 50 57
5 Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст Любка Володимир Володимирович 20 69 89 І
6 НВК Чепівська ЗОШ І-ІІІ ст. Лумпер Давид Степанович 9 65 72 ІІІ
7 Широцька ЗОШ І-ІІІст Вража Максим Іванович 11 63 76 ІІІ
8 Сасівська ЗОШ І-ІІІст Човбан Вадім Іванович 5 50 55
9 Тісобикенська ЗОШ І-ІІст Елек Сабольч Шандорович 12 15 27
10 НВК „М.Копанська ЗОШ І-ІІ  ст. днз Дурунда Анатолій Іванович 8 49 57

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з технічної праці  учнів 10 класу у 2019-2020 н.р.

Назва школи ПІБ         учасника 1 2 всього Місце

у ІІ етапі

1 НВК Боржавська ЗОШ І-ІІІст-днз Марушко  Василь Іванович 10 60 70 І
2 Широцька ЗОШ І-ІІІст Кормош Дмитро Іванович 3 55 58
3 Сасівська ЗОШ І-ІІІст Шестак Василь Васильович 7 40 47

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з технічної праці  учнів 11 класу у 2019-2020 н.р.

              Назва школи ПІБ         учасника 1 2 всього Місце

у ІІ етапі

13 НВК Боржавська ЗОШ І-ІІІст-днз Маргітич Максим Юрійович 17 58 75
30 Широцька ЗОШ І-ІІІст Кізько Андрій Іванович 14 65 79 І
32 Сасівська ЗОШ І-ІІІст Дорожовець Володимир Володимирович 10 56 66

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь