продовження ….(8-11 класи)

Протокол ІІ етапу XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 8 клас

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4    
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Білак Богдана Іванівна 8 6 3,5 2,5 20
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Клювак Яна Володимирівна 7 8 3,5 2 20,5 ІІІ
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Повх Олена Борисівна 7 8 3,5 4,5 23 ІІ
Виноградівський НВК №6 Чегіль Аліна Іванівна 2 4,5 3,5 0 10
Виноградівська гімназія Данковч Яна Степанівна 8 5 3,5 4 20,5 ІІІ
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Дубровка Беата Павлівна 7 4 4 2.5 17,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Шапошнікова Даша Іванівна 7 5 3,5 2 17,5
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мар’ян  Вікторія Юріївна 6 2 3,5 1,5 13
Виноградівський НВК №7 Бочкор Ганна Василівна 9 8 4 3 24 І
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст Мотрунич Віталій Віталійович 5 3 4 4 16
НВК Малокопанська ЗОШ Фурик Крістіна Михайлівна 3 5 3 1 12
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІст Тесличко Ангеліна Іванівна 5 2 3.5 0 10,5
Великокопанська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Бора Анастасія Юріївна 7 3 3 4 17
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Драб Іванна Іванівна 6 4 4,5 1,5 16
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Любка Надія Михайлівна 6 4,5 3.5 1 15
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Філей Ганна Володимирівна 5 3 4 0,5 12.5
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Макар Олександра Миколаївна 4 5 3 2 14
НВК Чепівська ЗОШ І-ІІІ ст-ДНЗ Філеп Олександра Олександрівна 7 5,5 4 3 19,5
Матіївська ЗОШ І-ІІ ст. Горзов Мар’яна Федорівна 2 2 1 0 5
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Фекете Стефанія Степанівна 7 3 1,5 0,5 12
Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. Гаджега  Світлана Володимирівна 6 3.5 4 2,5 16
Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Бігун Вероніка Василівна 6 4 1.5 2.5 14
Хижанський НВК Копін Наталія Василівна 4 1 3,5 1,5 10
Тросницька ЗОШ І-ІІІ ст. Вароді Евеліна Вікторівна 5 3 3.5 1,5 13
Веряцька ЗОШ І-ІІ ст. Андреняк Максим Юрійович 4 7 3 2,5 16,5
НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ Черепко Сніжана Юріївна 6 4,5 3.5 2 16

Члени журі:

Буркало З.І., Чейпеш В.І., Токач І.М., Чегіль М.М.

 

Протокол ІІ етапу XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

9 клас

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4    
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №1 Левчак Олександра Віталіївна 8 8 3 2 21 ІІІ
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст№4 Ворон Марія Олександрівна 7 4 3 2 16
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст№4 Щербак Максим Денисович 6 8 5 0 19
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Вовк Ірина Анатоліївна 9 7 3 1 20
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Батин Ніколетта Віталіївна 6 8 4 2 20
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №2 Яким Вікторія Юріївна 10 8 5 5 28 І
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №2 Цонинець Дмитро Васильович 5 6 3 1 15
Виноградівська гімназія Гусар Артур Олександрович 6 6 3 1 16
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Гаврильцьо Ростислав Іванович 4 7 3 0 14
Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Потокі Вікторія Володимирівна 4 1 3 0 8
ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. Кіш Богдана Іванівна 9 7 4 2 22 ІІ
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Сігетій Ангеліна  Андріївна 5 3 2 0 10
Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Ясинко Вікторія Іванівна 4 5 3 0 12
Широківська ЗОШ І-ІІІ ст Машіка Світлана Богданівна 5 5 3 2 15
НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ Кобрин Ельвіра Михайлівна 5 4 3 0 12
Тросницька ЗОШ І-ІІ ст. Козьма Владислав Томашович 5 5 2 2 14
НВК «Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ» Колонич Валентина Адальбертівна 6 6 4 0 16
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Данкович Наталія Іванівна 7 8 4 0 19
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Зелик Анастасія Федорівна 5 1 3 1 10
Теківська ЗОШ І-ІІІ ст. Чоло Мирослава Золтанівна 5 7 5 2 19
Новоселицька ЗОШ  І-ІІ ст. Рацин Наталія Петрівна 4 6 4 1 15

Члени журі:

Скоблей Т.Є., Дубровка М.І., Попелич М.С.

 

Протокол ІІ етапу XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 10 клас

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП   завдання всього
1 2 3 4 5    
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №8 Станко Анастасія Душанівна 8 3 2,5 2,5 4 20  
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Молнар Таміла Ервінівна 8 4 4 2,5 4 22,5 ІІІ
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Роспопа Дарина Павлівна 8 3 3,5 3,5 5 23 ІІ
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст №4 Поп Никита Петрович 7 3 2 2,5 2 16,5  
Виноградівська гімназія Кіш Ганна Іванівна 7 3 3,5 2,5 2 18  
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Цифра Вікторія Василівна 7 1 3 3,5 1 15,5  
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Фодор Андрій Юрійович 8 3 3.5 3,5 4 22 ІІІ
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Алексик Марія Іванівна 5 1 3,5 2.5 2 14  
Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст. Келкко  Вікторія Едуардівна 7 1 1,5 0 4 13,5  
Великокопанська ЗОШ І-ІІІст Мелай Ненсі Миролюбівна 9 4 2.5 3 5 23,5 І
Хижанський НВК Вража Віталій Іванович 6 1 2.5 2,5 1 13  
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Марушка Камілла Русланівна 5 3 0,5 0 3 11,5  

Члени журі:

Токач В.І., Погоріляк А.М., Деяк О.В.

 

 

Протокол ІІ етапу XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

11 клас

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Орловскій Олександр Олксандрович 5 4 3 5 4.5 21,5  
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Гречин Мирослава Юріївна 10 4 3 5 4,5 26,5 І
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Ісаєвич Даніелла Юріївна 4 3 4 5 4,5 20,5  
Виноградівська гімназія Іляшко Каріна Степанівна 4 4 3 5 4 20  
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Ісайович Анастасія Ігорівна 9 4 3 4 4 24 ІІІ
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Більце Габріелла Василівна 6 4 1 3,5 3 17,5  
Виноградівська гімназія Андрух Микита Євгенович 7 3,5 2 3 3,5 19  
Великокопанська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Бровді Світлана Михайлівна 5 2 2,5 5 4,5 19  
Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Шкирта Анастасія Сергіївна 8 4 3 3 3,5 21,5  
Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст. Козар Валерія Степанівна 7 4 3 4 4,5 22,5  
Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст. Пантьо Вікторія Василівна 9 4 3 4,5 5 25,5 ІІ
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Онисько Аліна Іванівна 7 4 2 2 3,5 18,5  

Члени журі:

Семен Н.Ю., Нюл О.С., Чонка О.Ф.

 

 

Залишити відповідь