Відзначення 75–ї річниці вигнання нацистських окупантів із Закарпаття та України в закладах загальної середньої освіти Виноградівського району.

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від нацистських окупантів. В цьому році ми святкуємо 75 річницю. Це свято встановлено в Україні згідно Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року № 836/2009  з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні.

На виконання Указу Президента України від 03.04.2019р. №99/2019 «Про відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України», з метою вшанування подвигу Українського народу у боротьбі за свободу, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, належного відзначення у 2019 році 75-ї річниці вигнання нацистів з України педагогічними та учнівськими  колективами закладів загальної середньої освіти протягом вересня – жовтня  2019 року проведені наступні  заходи:

  1. В період підготовки і відзначення 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів із Закарпаття та України активізовано роботу інформаційно-лекторських груп, вчителів історії, ветеранів  Другої світової  війни, учасників АТО,  проведено науково-практичні конференції, круглі столи, конкурси, вечори-зустрічі поколінь.
  2. Протягом 21-25 жовтня 2019 року у закладах загальної середньої освіти проведено виховні години, літературно – музичні композиції на теми: « Пам’ятайте про тих, хто віддав життя за мирне небо», « Не змеркне слава подвигу», «Тих років не змовкне слава».
  3. В шкільних музеях, бібліотеках організовано постійно діючі виставки, фотовиставки, поновлено експозиції, відділи, присвячені 75-й річниці вигнання  нацистських окупантів із Закарпаття та України, проведено обговорення художньої, публіцистичної, мемуарної літератури з проблематики   Другої світової війни 1939-1945 років.

 

Інформаційно – методичний центр творчих груп вчителів історії та географії.