«Всеукраїнський день дошкілля» на Виноградівщині.

Виховання – це багатогранний процес постійного духовного

збагачення та оновлення і тих, хто виховується, і тих, хто виховує

Педагог-вихователь… Із ким його можна порівняти? Скільки хороших слів сказано про нього! Скільком малюкам він віддає часточку свого серця! Хіба не тому більшість із нас ще змалку мріяла пов’язати свою долю саме з цією благородною професією. Та лише ті, чия мрія стала переконанням, поєднали своє життя з цією діяльністю.

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить все наше майбутнє. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівників дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.

Звертаючи широку увагу суспільства на цінність дошкільного виховання, проблеми дитячих дошкільних установ і дошкільного дитинства в цілому, в Україні, за даними проекту DilovaMova.com, вихователі та працівники закладів дошкільної освіти відзначають своє професійне свято «Всеукраїнський день дошкілля» в останню неділю вересня. Нормативним підгрунтям свята є постанова Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 №629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» та резолюція і Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти.

Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності, але і відбувається тільки на рубежі поколінь – передача нашої спільної спадщини. Бути вихователем – високе покликання і глибока повага.

Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя і наша надія. Звичайно, деякі малюки виховуються вдома, поруч з батьками, бабусею і дідусем, і потрапити в дитячий садок з різних причин не можуть.

Цього року заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №9 Виноградівської міської ради радо запросив всіх керівників закладів дошкільної освіти Виноградівського району відсвяткувати свято. Вихованці середньої групи «Бальзамін» порадували присутніх чудовим виступом. Батьки вихованців цієї ж групи

В цей особливий день ми приєднуємося до привітань на адресу вихователів і всіх дошкільних працівників! Висловлюємо свою подяку. Бажаємо їм здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в їх так, необхідної всім нам, праці. Зі Святом!

 

Залишити відповідь