Мовний українсько-угорсько-англійський табір “Веселка”.

10 червня 2019 року на базі Чепівського НВК стартував мовний українсько-угорсько-англійський табір “Веселка” для  77 дітей  1- 6 класів. Після офіційного відкриття табору учнів було розподілено у три загони:

І загін – «Посмішка»  з угорською мовою спілкування,

ІІ загін – «Лідери» з українською мовою спілкування,

ІІІ загін – «Дружба» з англійською мовою спілкування.

За кожним загоном були закріплені відповідальні та чергові вихователі, які, разом із начальником табору Чоповці Н.Ю., склали план роботи  та забезпечували його виконання. До роботи у таборі були залучені волонтер  з Угорщини Гонга Андраш та волонтер зі Сполучених Штатів Америки міс Холлі  Нікерсон.

У вівторок розважальна частина почалася з квест-гри “Острів скарбів”, де, виконуючи завдання, та розгадуючи загадки, діти знаходили свої “скарби”. Це була фарба для фейс-арту та нитки для виготовлення браслетів дружби. Також дітям був показаний майстер-клас з вишивання шовковими нитками. Волонтер Холлі Нікерсон ознайомила учнів із історією про піратів та провела цікаві розважальні ігри на тему “Безлюдний острів”. Учасники були в захваті від конкурсних завдань.
Після обіду загін “Посмішка” взяв участь у екскурсії до відпочивального комплексу “Чорна гора”.

У середу після майстер-класу учні мали змогу займатися різними видами ручної роботи: розмальовували фігури з гіпсу, вчилися виготовляти мафіни та освоїли мистецтво розписного манікюру. Також хлопці змагалися з футболу.
Загін “Лідери” поїхав у м. Хуст на екскурсію на страусину ферму.

У четвер день розпочався зі спортивних змагань. Потім діти мали змогу навчитися виготовляти браслети з бісеру. Після обіду відбувся показ мод для конкурсанток всіх трьох загонів. А деякі учні мали можливість поїхати в чудову подорож-екскурсію на озеро Синевир.

У п’ятницю гості табору та учні школи ознайомилися з пам’ятками історії села Чепа. Поспівали караоке та позмагалися у стрільбі з пневматичної зброї та провели турнір з футболу. Волонтер Холлі Нікерсон ознайомила дітей з правилами американського футболу та трохи пограла з ними.
Загін «Посмішка» відвідав кінний парк «Селід», де учні мали можливість навчитися їздити верхи. Загін «Дружба здійснив екскурсію до розважально-відпочинкового комплексу «Виннички».
На завершення діти мали можливість виготовити рамки для фото з ракушок та іншого природного матеріалу для фотографій з життя табору; таким чином, у кожного залишилася згадка про чудово проведений час у таборі.
Всі діти, гості та вчителі, залишилися задоволеними гарно проведеним часом у таборі. Кожен день був насиченим різноманітними, цікавими, добре спланованими заходами, які не залишили байдужими нікого.

 

 

 

Залишити відповідь