Літній мовнийтабір “Rainbow”, Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З 03.06 по 14.06.2019 р. на базі Фанчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений літній англо-угорський мовний табір “Rainbow”. Метою проведення мовного табору було вдосконалення умінь та навичок з англійської та угорської мови, популяризація  культури народів-носіїв цих мов серед учнівської молоді, формування позитивного ставлення до навчання, підтримування здорового способу  життя, розуміння його переваг, забезпечення систематичних занять фізичною культурою та спортом.

До участі у таборі було залучено 75 дітей  віком 9-13 років.  Організували роботу з учнями заступник директора з виховної роботи  Іваниш О.Л., вчителі англійської мови Орос С.І. та Біла О.Ю., вчитель угорської мови Габор К.Л.  Справжніми помічниками вчителів та ініціаторами новинок були троє  практикантів Мукачівського педагогічного інституту, троє волонтерів Корпусу Миру:  Корделія, Ембер та Маккензі.

У таборі вирувало життя у 4 загонах: “Smile”, “Friends”, “Stars”, “Zoldek”.  Відповідно до плану роботи кожний день розпочинався рухливою і веселою зарядкою під музику, після чого на учасників чекала розважальна програма: ігри, вікторини, міні-концерти, спортивні змагання, музичні конкурси.

  1. День дружби. Friendshipday

У перший день учні ознайомилися  з режимом роботи, правами та обов’язками. Було проведено інструктаж з ТБ, розучування девізу, пісні (англійською та угорською мовами). Кожен загін підготував свою газету.

  1. День спорту. Sportday

Генеральна репетиція лінійки, присвяченої відкриттю літнього мовного табору «Rainbow». Учні створювали  міні-проекти «Sportinmylife».

Презентація «Tobehealthyis …». Відбулася конкурсно-розважальна програма «Ми – туристи», естафети «Higher, stronger, faster».

  1. День мистецтва. Artday

Третього дня вихователі  провели лінійку присвячену відкриттю літнього мовного табору «Rainbow». Учні творчо підійшли до створення проекту «Handprintart».

  1. День патріотів. Weare Ukrainians

Вчителі організували ігрове шоу «I love Ukraine». Студентки-практикантки провели флешмоб «Моя сорочка-вишиванка».

  1. День музики. Musicday

У день музики учні охоче вивчали та виконували пісні англійською та угорською мовами, активно брали участь у конкурсі пісень і танців, у грі «Впізнай мелодію». Завершився день святковою дискотекою.

  1. День захоплень. Intheworldofhobbies

Всі діти мають хобі і цього дня охоче презентували, як проводять свій вільний час, переглянули відеоролики «Talkin gabout hobby», провели майстер-клас «Я і моє хобі». Волонтери Корпусу миру провели цікаві заняття для створення проектів.

7.День довкілля. EnvironmentDay

День довкілля видався дуже цікавим і незвичним для дітей. Було проведено екологічний квест «Бережи планету – твій дім». На свіжому повітрі волонтери провели цікаве змагання між командами «Ми досліджуємо світ». Переможці отримали призи та солодощі.

                                    8.День здоров’я. HealthyhabitsDay

Створення проекту «Healthyhabits» залучило всіх учнів до дискусій і командної роботи. У кінці діти охоче презентували свої проекти, переглядали мультфільми англійською та угорською мовами

9.Міжнародний день. InternationalDay

Волонтери запропонували провести піжамну вечірку по-американськи. Переглянувши  відео «Pajamasparty», учні організували свою піжамну вечірку. Діти були у захваті!

                               10.День екскурсії. ExcursionDay

Під кінець табору було організовано екскурсію у замок Паланок та у замок Шенборна. Волонтерам також було цікаво  ознайомитися з історією нашого краю. Всі повернулися додому задоволені та щасливі.

Завдяки волонтерам  учні в таборі  здобули необхідні мовні навички й подолали мовний бар’єр, поєднали навчання із захопливим відпочинком, удосконалили свою розмовну мову.

У таборі панувала атмосфера взаємоповаги, зникли комплекси й страхи. Учні навчились діяти однією командою, допомагати один одному. Вони використовували мову як інструмент спілкування та обміну інформацією й мали можливість відчути наскільки вона корисна й необхідна в сучасному світі.

Всі учасники табору були нагороджені грамотами та призами.

Поставлені завдання було виконано. Вихованці отримали практичні знання з іноземних мов та багато позитивних емоцій.

 

Залишити відповідь