Випускний бал у Виноградівському ЗДО №9.

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

27 30  травня гостей  зустріла святково прикрашена зала нашого закладу. Скрізь можна було побачити безліч квітів та повітряних кульок. А найголовніше — випускники, які в яскравому вбранні з нетерпінням чекали на початок свята.

Ось і настав той день, якого чекали ми всі: дорослі і діти. Дитячий садочок проводжає до школи 102 своїх випускників. Ця подія радісна і водночас сумна, бо вчорашні малята вже підросли, зміцніли, багато чого навчилися і готові для подальшого дорослого життя. А смуток лягає на серце тому, що ми маємо розлучатися з ними.  Директор  закладу вручила майбутнім школярам їхні перші в житті дипломи на згадку про роки, проведені в дитячому садочку. В свою чергу діти висловили багато слів подяки за любов, тепло і ласку своїм вихователям, нянечкам, обслуговуючому персоналу дитячого садочку.

Вихованці дитячого садочку порадували батьків і гостей чудовою концертною програмою. Звучало багато пісень про садочок та майбутні перші шкільні роки. Дуже сподобався присутнім зворушливий танок у виконанні дівчаток-випускниць із їхніми татусями та матусями.

Незабаром для наших випускників продзвенить перший шкільний дзвінок. Позаду залишилися дні, наповнені цікавими подорожами у світ непізнаного, нерозгаданого; дивовижні відкриття, які допомагали нашим дітям кожен день, крок за кроком, пізнавати навколишній світ, і себе самого в ньому. Попереду непроста дорога у світ шкільного життя.

Хай щастить вам наші любі діти!!!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *