І(районний) етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Молодь обирає здоров’я”.

 Головним скарбом життя є не

землі, що ти їх завоював,

не багатства, що ти їх маєш у скринях…

Головним скарбом життя є здоров’я і,

щоб його зберегти потрібно багато що знати.

(Авіцена)

Людство з давніх-давен усвідомило ціну здоров’я, присвячуючи цій темі мудрі думки, які слугують засобом передачі знань і досвіду старшого покоління молодшому. Проблема формування здорового способу життя є багатоаспектною і пов’язана з комплексом питань: гармонійного фізичного, психічного, культурного, духовного розвитку особистості; дотримання оптимальних для здоров’я режимів дня, навчання та відпочинку, харчування, особистої гігієни, рухової активності, загартування, подолання шкідливих звичок..

У сучасний період реформування системи охорони здоров’я України первинна профілактика, що базується на формуванні здорового способу життя, підвищенні відповідальності кожної людини за своє здоров’я, усуненні дії факторів ризику здоров’я, є актуальною. Мотивація до здорового способу життя, його доцільності та необхідності повинна формуватися з дитячих років.

Сучасний стан здоров’я української молоді не може задовольнити суспільство і потребує нових підходів до формування здорового способу життя, активізації пропаганди здорового способу життя.

Саме у контексті цих проблем на базі Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 був проведений І(районний) етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Молодь обирає здоров’я”. Розв’язання цих проблем потребує інноваційних підходів, які краще сприймаються сучасною молоддю, але робота ця має бути систематичною. У фестивалі-конкурсі взяли участь шість команд закладів загальної середньої освіти району. Перемогла команда „Dance treens” Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8. Учні підняли дуже важливу і актуальну для молоді проблему взаємного першого кохання та важливість такої її складової як здоров’я.

Знання  про  будову  і  функціонування  власного  організму  потрібні  

кожній людині незалежно від її посади, освіти чи віку. Кожна  людина  має навчитися жити  так,  щоб  не  заподіяти  шкоди  ані  своєму  здоров’ю,  ані  здоров’ю оточуючих,  і  завжди  пам’ятати,  що  людина –  найвищий  продукт  природи, але  для  того,  щоб  отримати  насолоду  від  скарбів  природи,  вона  має  бути здоровою, сильною та розумною.  (І. Павлов)    Ми бажаємо всім міцного здоров’я та розуму бути здоровими чим довше  і учасникам, і гостям. Перемоги на ІІ (обласному) етапі фестивалю-конкурсу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *