Про відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в закладах загальної середньої освіти.

З метою  належного вшанування подвигу Українського народу у боротьбі за свободу, його вагомого внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги, вшанування  усіх борців проти нацизму, увічнення пам’яті  загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, посилення турботи про ветеранів війни, учасників антитерористичної операції, утвердження спадкоємності традицій воїнів – переможців нацизму, борців за незалежність України у ХХ столітті  та нинішніх  захисників Вітчизни, консолідації суспільства навколо ідеї захисту  цілісності та незалежності України, формування у молодіжному середовищі поваги, шанобливого ставлення до ветеранів війни та нинішніх захисників Батьківщини – дирекціями, педагогічними, учнівськими колективами закладів загальної середньої освіти проведено протягом квітня – травня 2019 року наступні заходи:

  1. Районним методичним об’єднанням вчителів історії і правознавства, спільно з творчою групою вчителів історії і географії та інформаційно–методичним центром творчих груп, учнівським активом  навчальних закладів міста Виноградів  проведено на базі Виноградівської загальноосвітньої  школа І-ІІІ ступенів №1  6 травня 2019 року  науково-практичну конференцію  на тему: «Історичне значення, вклад в перемогу Антигітлерівської  коаліції та  роль Українського народу в перемозі над нацизмом в Другій світовій війні 1939 -1945 років».  Вела конференцію   Земко Г.М., вчитель історії Виноградівської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.  На конференції виступили з доповідями:
  • «Україна в Другій Світовій війні», доповідач Палош С.В., вчитель історії  Виноградівської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів;
  • «Внесок України в Другій світовій війні в перемозі над нацизмом», доповідач Петканич А.М., вчитель  історії Виноградівської гімназії;
  • « Визначні українці-учасники Другої світової війни», доповідач Талій І., учениця 10-го класу Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;
  • «Внесок закарпатців в перемогу над нацизмом», Чучко А. учениця 10-го класу Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.
  1. 7 травня 2019 року у навчальних закладах проведено тематичні інформації, бесіди на теми: «8 травня – День пам’яті та примирення», «9 травня − День Перемоги над нацизмом у Європі в ході Другої світової війни 1939 -1945 років», «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».
  2. 8 травня 2019 року в освітніх закладах проведено виховні години, практичні конференції, круглі столи за участю ветеранів Другої світової війни, учасників антитерористичної операції на теми: «Вічна слава Героям, ми низько вклоняємось Вам», «Українці у Другій світовій війні. Життя і долі», «Мужність і відвага крізь покоління».

 

Інформаційно – методичний центр творчих груп вчителів історії та географії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *