Про відзначення Дня вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та Дня пам’яті жертв політичних репресій в закладах загальної середньої освіти.

З  метою привернення уваги учнівської молоді до трагічних подій в історії України, відродження національної пам’яті, виховання патріотизму, утвердження в молодого покоління нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства та у зв’язку із відзначення в закладах загальної середньої освіти 75-ої річниці депортації  кримськотатарського та інших народів із Криму та  Дня пам’яті жертв політичних репресій протягом  квітня – травня 2019 року в навчальних закладах району були проведені   наступні заходи:

 

  1. Вчителями історії і правознавства протягом квітня-травня 2019 року підготовлено історичну довідку про депортацію в 1944 році з Криму кримськотатарського народу її причини, наслідки, проблеми сьогодення, проведено протягом 16-20 травня 2019 року тематичні інформації, виховні години, науково-практичні конференції, тематичні уроки з проблематики депортації осіб за національною ознакою з Криму.
  2. В шкільних бібліотеках протягом травня 2019 року організовано книжкові виставки документальної, мемуарної, художньої літератури, проведено перегляд документальних, художніх фільмів присвячених подіям Великого терору, масових політичних репресій 1937-1938 років  та перегляд фільму «Хайтарма», матеріали фотовиставки «18 травня 1944 року – трагічна дата в історії кримськотатарського народу. Боротьба за повернення на Батьківщину. Інтеграція в демократичній Україні», інші інтерактивні матеріали присвячені злочинам комуністичного тоталітарного режиму
  3. 20 травня 2019 року вчителями історії та  правознавства в закладах загальної  середньої освіти проведено районний відкритий урок Пам’яті, присвячений відзначенню Дня  пам’яті жертв  політичних репресій на тему: «Дисидентський рух опору комуністичному та тоталітарному режимові в Україні

    .Інформаційно – методичний центр творчих груп вчителів історії та географії

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *