Олімпійський день-2019 у Виноградові.

“Олімпійський день” щороку проходить майже в 200 країнах світу з нагоди дня створення Міжнародного Олімпійського Комітету. В Україні з ініціативою проведення цього свята виступив Національний олімпійський комітет України та Міністерство молоді та спорту України. Цього дня мільйони людей в усьому світі беруть участь у масових змаганнях та пробігах з метою пропаганди олімпійського руху.

           22.05.2019 у спортивному залі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 проведено районний  спортивно-масовий захід в рамках відзначення  Всеукраїнського Олімпійського дня – 2019.  Незважаючи на несприятливі погодні умови, участь у змаганнях взяло близько 100 учасників Виноградівського району. 

 Головною метою проведення даного заходу є розвиток олімпійського руху в районі, поширення ідей олімпізму серед громадян, пропаганда здорового способу життя, залучення широкий верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом. Привернути увагу людей та зацікавити їх до участі в біговій програмі та інших заходах, організованих навколо тем “Рух, навчання та відкриття”.

          У програмі заходу  були біг, стрибки в довжину та олімпійська вікторина серед юнаків, дівчат та дорослих закладів загальної середньої освіти району. До проведення змагань також долучилися учні та вчителі Виноградівського ВПУ-34.

         В урочистому відкритті заходу взяли участь начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Терезія Тодавчич, голова методоб’єднання вчителів фізичної культури Ігор Григорович та  голова Виноградівського районного відділення Національного олімпійського комітету України  Іван Боршош.

         Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами, медалями управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та призами від Національного олімпійського комітету України. Крім того всі учасники отримали спеціальний Сертифікат за підписом президента Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха та президента НОК України Сергія Бубки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *