До Міжнародного дня сім’ї – свято вшанування сімей, в яких з покоління в покоління передається вчительська професія.

Понад усе ціную ті хвилини,

Коли гуртом збирається родина

Коли з’їжджаються на свята звідусюди

До хати маминої найрідніші люди.

І хліб – у мами найсмачніший, той що з печі

І хочеться сказати ще, до речі,

Рідня, родина, рід – одне коріння,

Сім’я- це найдорожче, це – Святиня!

 Усі стежки-дороги, пройдені у житті, перетинаються з першою стежиною. А на ній – одвічний голос материнської душі і батьківського серця. 15 травня – Міжнародний день сім’ї. З нагоди цього чудового свята працівники управління освіти, молоді та спорту вирішили зібрати і вшанувати особливі, унікальні сім’ї, в яких з покоління в покоління передається вчительська професія.

У ошатно вбраній актовій залі Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 зібралися представники семи учительських династій: родина Пребуш-Сливка з Виноградова, родина Копас з Малої Копані, родина Варга з Вербовця, родина Скляр з Букового, родина Жолдош-Токач з Новоселиці, родини Сідей та Громовчук з Королева. Ведучі свята, методист районного методичного кабінету Гасич О.П. та завідувач відділу організаційно-масової роботи Центру позашкільної роботи з дітьми Васіліна О.В., представили всіх присутніх, подякували за вагомий внесок в освіту району та запросили до щирого невимушеного діалогу. Неспішно лилася бесіда про нелегку учительську працю, про перші кроки у професійній діяльності, про виховання власних дітей в атмосфері вічної підготовки до уроків, обговорення педагогічних новинок, „вічних учительських домашніх педрад”.

Атмосферу справжнього свята допомогли створити виступи юних талантів: танцювальні колективи Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 та навчально-виховного комплексу «Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад №7», студентка 2 курсу ВПТУ-34 Альона Комарівська, вчитель музичного мистецтва Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Світлана Фельцан.

До привітань долучився голова Виноградівської районної організації профспілки працівників освіти і науки Кльофа І.В., який побажав вагомих звершень на освітянській ниві представникам молодого покоління, здоров’я та довголіття – ветеранам.

У сьогоднішній непростий час ця зустріч поколінь стала справжнім святом сім’ї і започаткувала новий проект для освітян «Зустрічі поколінь».

⇒⇒для перегляду клікнути на фото⇒⇒

Зупиніться на хвилю, роки,

Дайте час мені мрію здійснити:

Хочу ще раз пройти всі стежки,

Стріти Долю і в дім запросити.

За дітей їй вклонюся своїх

 І за те, що навчила любити

Рідний край свій і мамин поріг…

І за щастя – онуків ростити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *