Відзначення у Вилоцькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

І живуть у пам’яті народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної , великої війни…

        Ось уже 15 років поспіль за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй, яке було ухвалене 22 листопада 2004 року, 8 і 9 травня увесь світ відзначає День пам’яті і примирення, вшановуючи пам’ять загиблих у Другій світовій війні. Щороку в ці травневі дні наш народ згадує грізні роки війни, вшановує пам’ять полеглих, кланяється живим. Для більшості українців це не тільки день скорботи, а й світле свято гордості за нашу країну, наш народ.

З метою відзначення 74 – ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, а також  виховання в учнів  почуття патріотизму та гордості за свою Батьківщину у Вилоцькій ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1  було проведено ряд  заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги.

8 травня 2019 року учнями 10 класу була проведена урочиста лінійка пам’яті, яка розпочалася Гімном України Учні своїми виступами нагадали присутнім про героїчне минуле нашого народу. Хвилиною мовчання вшанували загиблих співвітчизників. На лінійці звучали вірші та пісні воєнних років.

З метою гідного вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу в класах пройшли виховні години.

Завершальним етапом урочистостей дня була участь учнів та педагогів школи спільно з громадськістю  селища у  покладанні вінків біля пам’ятника загиблим воїнам.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *