Відзначення Дня Європи у закладах загальної освіти Виноградівського району.

День Європи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня. Це свято відзначається в нашій країні на державному рівні з 2003 року згідно Указу Президента «Про День Європи»  щорічно кожної третьої суботи травня.  Цьогоріч вона припала на 18 число.

Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. З метою формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України, ознайомлення учнівської молоді  з європейськими цінностями та традиціями, популяризація загального європейського культурного надбання, поширення ідеї європейської ідентичності, утвердження спільних європейських цінностей у закладах загальної освіти Виноградівського району були проведені наступні заходи:

  1. На виконання листа МОН України від 25.04.2019 року № 1/9-278 , відповідного листа департаменту освіти і науки Закарпатської  ОДА від 03.05. 2019 року № 01-15/1606 «Про проведення Всеукраїнського відкритого онлайн –уроку «ЄВРОПА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ»,  15 травня 2019 року учнівські та педагогічні колективи взяли учать  у Всеукраїнському відкритому онлайн –уроці «ЄВРОПА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ».
  2. Протягом травня 2019  року в закладах загальної середньої освіти проведено тематичні інформації, конференції, дискусії, години спілкування, усні подорожі, відео-уроки, ігри-мандрівки,  конкурси малюнків, вікторини, фотовиставки, інші заходи,  присвячені Дню Європи.

 

Інформаційно – методичний центр творчих груп вчителів історії та географії

 

 

Залишити відповідь