Всеукраїнський науково-методичний семінар «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку».

Відповідно до планів роботи Міністерства освіти і науки України та   Національної академії педагогічних наук України на 2019 рік, з метою підвищення професійної компетентності працівників у сфері дошкільної освіти з питань упровадження інноваційної програми «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку», 23 травня 2019 року у м .Київ  пройшов Всеукраїнський науково-методичний семінар (у форматі фестивалю).

У зазначеному заході взяли участь: Майор Н.С. (методист кабінету методики дошкільної, початкової та інклюзивної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти), Химинець М.Ю. (методист районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації), Куць М.Т. ( методист управління освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту Тячівської міської ради).

Програма фестивалю була цікава і насичена. Тренери з Донецької та Житомирської областей (саме там з 2014 року по 2019 рік проходила апробацію програма «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку) проводили з присутніми різноманітні майстер – класи. Учасниками Всеукраїнського експерименту «Формування економічно-, екологічно- та соціально–доцільної поведінки у дітей дошкільного віку на основі впровадження курсу «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» була розгорнута цікава виставка дидактично – методичних матеріалів.

Сьогодні сталий розвиток розуміють як принципово новий етап життя, якого прагне людська цивілізація – етап економічної стабільності, екологічної цілісності та соціального благополуччя. Таке розуміння сталого розвитку потребує визначення завдань освіти в реалізації зазначених цілей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *