Шевченківські дні в Чорнотисівській загальноосвітній школі.

Із свіжим березневим вітром, з подихом весни приходить до нас, українців, величне свято –  день народження Т. Г. Шевченка, великого сина України.

            Осмислення життя і творчості Кобзаря давно стало доброю традицією  Чорнотисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тому,  з 05 березня по 12 березня 2019 року проходили Шевченківські дні, щоб не просто вшанувати пам’ять, а всім серцем відчути його невмируще слово.

Вчителі української мови та літератури разом із бібліотекарем Кіссучан М.В. репрезентували увазі учнів тематичну виставку «Стежками Кобзаря»

7 березня, під керівництвом  вчителів української мови та літератури Дудаш С. М. та Дусин Г.М.було проведено  виховний захід «Ти в моєму серці, Україно, думою Шевченка гомониш».

«Кобзареве   слово» для учнів 9 класу,а також проведено інтелектуальну гру між учнями 8–их класів «Незабутній Шевченко». Віртуальна подорож «Відкрий Шевченка для себе» допомогла учням 10  класу не тільки показати презентації про Кобзаря, а й дізнатися більше про великого поета.

А на завершення тематичного тижня, 12 березня, була представлена літературно-музична композиція «Уклін тобі, Тарасе», яку підготувала вчитель української мови та літератури Рябець Т.Ю.

 

Залишити відповідь