Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи.

„Письменник живе у своїх книжках,

художник – у картинах,

скульптор – у створених ним скульптурах,

а вчитель – у думках і у справах учнів”. 

12 квітня 2019 року на базі Виноградівської гімназії пройшов семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи. На порядку денному важливі питання освітнього процесу: аналіз результатів районних моніторингових досліджень, підготовка до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, питання зарахування до першого класу в 2019/2020 навчальному році тощо.

У рамках семінару проведено традиційне свято талановитих освітян, свято вшанування педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які підготували призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ етапу конкурсу-захисту МАН, учасників професійного конкурсу «Учитель року-2019», інших конкурсів та змагань  «Зоряний олімп». Для кожного з них школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця. Вони – дороговказ,  із яким учні крокують країною Знань, вони вчать  боротися з труднощами і ніколи не здаватися, шукати вихід із будь-якої ситуації.

Де б ми не були і які б часи не настали, слово „вчитель”, поняття „школа” завжди будуть атрибутом мудрості, поваги й пошани до людей, які несуть знання, творять великі й прекрасні дива.

Зі святково прибраної зали лунали слова вітання від начальника управління освіти. молоді та спорту Сігетій М.М., ведучих свята Віталія Семена та Олександри Григорович, учасників концертної програми. Запальними танцями, музично-хореографічними композиціями та душевними піснями вразили учасників учні Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, навчально-виховного комплексу «Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад №7», Великокопанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вчитель музичного мистецтва Виноградівської загальноосвітньої школи №2 Фельцан Світлана.

Сьогодні свято педагогів, що неспокоєм душі, горінням серця  запалили бажання знань і таланту своїх учнів. Свято тих, кому не байдужий потенціал нашої юної генерації, тих хто сприяв заохоченню до самостійної навчальної діяльності, розвитку ерудиції та здібностей, тих хто відповідальний за духовне багатство  внутрішнього світу наших учнів.

Сподіваємося, що свято «Зоряний олімп»   збере нас у ширшому дружньому колі наступного року.

 

Залишити відповідь