Районний методичний семінар вчителів географії та економіки (16 квітня 2019 року).

16 квітня 2019 року  на базі  Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 було проведено районний методичний семінар-практикум  вчителів географії та економіки Виноградівського району.

Вже традиційним стало проведення    напередодні відзначення Дня Європи виховних заходів, присвячених проблематиці євроінтеграції та транскордонному співробітництву України з країнами – сусідами. Цьогоріч  виховний захід проходив під гаслом «Ми живемо в унісон з Європою, мислимо по-європейськи, у нас спільні ідеали».

Колективи навчальних закладів району творчо презентували Україну та наш Закарпатський край, а також Угорщину, Румунію, Словаччину та Польщу. Гості заходу мали можливість поринути у цікаву і захоплюючу культуру країн-сусідів Закарпаття. Національні мотиви, унікальні архітектурні та культурні пам’ятки, видатні люди, національні страви, запальні танці та пісні – надовго залишаться у спогадах учнів та вчителів, всіх хто прагне знати більше про Європу.

Відкрив районний виховний захід методист районного методичного кабінету О.І.Любка. Музичне оформлення свята здійснював  художній керівник Будинку культури с. Веряця Руслан Тарнай. А на завершення звучали неперевершені пісні соловейка Затисянщини Василя Тарная.

Дякуємо організаторам і всім учасникам заходу за активну участь і творчу працю.

Інформаційно – методичний центр творчих груп вчителів історії та географії

 

Залишити відповідь