Про реалізацію у 2019 році в навчальних закладах загальної середньої освіти правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.09. 2017 року № 638 –р «Про реалізацію  правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках», розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації від 13. 11. 2017 року № 580 та рішення сесії Закарпатської обласної  ради від 21.12. 2017 року №1025  «Про Програму правової освіти населення області на 2018 -2022 роки», заходів управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА «План заходів з реалізації у 2019 році у закладах загальної середньої, позашкільної освіти  правопросвітницького проекту «Я маю право!», з метою виховання в підростаючого покоління району необхідних знань, умінь і навичок, ставлень і ціннісних орієнтацій необхідних школярам для ефективного соціального функціонування, реалізації їх життєвих цілей і завдань, правової свідомості, правової культури, поваги до Закону і прав людини закладами загальної середньої освіти протягом січня – березня  2019 року проведено наступні заходи:

  1. На виконання Програми правової освіти населення області на 2018 -2022 роки схваленої розпорядженням голови Закарпатської обласної державної адміністрації та плану роботи обласної та районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з Правової освіти населення області на 2019 рік − тематичні бесіди, виховні години, правові конференції, відкриті тематичні уроки, зустрічі за круглим столом з працівниками суду, прокуратури, управління юстиції, поліції, працівниками органів місцевого самоврядування, районної державної адміністрації, а також конкурси, вікторини, правові турніри, брейн – ринги, оформлено виставки – учнівських газет, малюнків, законодавчих актів України, іншої літератури правовиховного характеру.
  2. Проведено комплекс культурно-масових, інформаційно – просвітницьких заходів з відзначення визначних дат, подій історії Виноградівщини, Закарпаття, України.
  3. Протягом січня-березня 2019 року з метою формування в учнівської молоді антикорупційної свідомості, нетерпимого, негативного ставлення до корупції як суспільно – небезпечного явища, презентації учням знань щодо шляхів запобігання корупції було активізовано в навчальних закладах району комплекс тематичних занять, виховних годин, бесід з питань протидії корупції, які реалізувались через інтеграцію правових знань до суспільно – гуманітарних предметів навчального плану, систему освітньої роботи, правоосвітню діяльність з батьками і громадськістю, що є одним із аспектів реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

 

Інформаційно – методичний центр творчих груп вчителів історії та географії

Залишити відповідь