Про реалізацію заходів Концепції вдосконалення інформування учнівської молоді з питань євроатлантичної інтеграції України в закладах загальної середньої, позашкільної освіти на 2019 рік.

Відповідно до статей 6, 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”,  статті 55  Закону України  „Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”, Указу Президента України від 21.02. 2017 року № 43 „Про Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки”, розпорядження  Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 року №35-р „Про затвердження плану  заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2019 рік”,  розпорядження голови облдержадміністрації  від  21.02.2019 року №110 „Про обласний план заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування  громадськості  з питань євроатлантичної інтеграції на 2019 рік”, відповідного розпорядження в.о. голови районної державної адміністрації від 25. 02. 2019 року № 49, з метою популяризації змісту євроінтеграційних реформ та поліпшення поінформованості учнівської молоді в питаннях європейського вектора України, формування в школярів уявлення про міжнародні документи, що розкривають загальну стратегію України по відношенню до Євросоюзу і НАТО, власної обґрунтованої позиції щодо вступу в ЄС і НАТО, розвитку в учнів власних суджень щодо місця України в Європейському та світовому суспільстві,  розвиткові культури, підвищенню мотивації до вивчення мов європейських країн, виховання почуття відповідальності, гідності, патріотизму та любові до власної історії, традицій, звичаїв Українського народу – закладами загальної середньої освіти Виноградівського району протягом  січня – березня 2019 року  проведено наступні  заходи:

  1. 22 березня 2019 року з членами творчих груп вчителів історії і правознавства, географії і економіки, спільно із членами інформаційно – методичного центру  методистом районного методичного кабінету проведено методично – інструктивну нараду  з питань організації належної, систематичної, ефективної роботи  щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування  учнівської молоді  з питань євроатлантичної інтеграції в 2019році та завдання з реалізації плану заходів на 2019 рік Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки  в закладах загальної середньої, позашкільної освіти та проведено районний круглий стіл на тему: «Історичний вибір  та кроки України в Європу: реалії та перспективи».
  2. 21 березня 2019 року в навчальних закладах загальної середньої, позашкільної освіти вчителями історії і правознавства, географії і економіки проведено інформаційний день Програми НАТО  на тему: «Наука заради миру і безпеки». Спільно  з класними керівниками, членами учнівських інформаційно – лекторських груп вони   взяли участь у проведенні  інформаційно – розяснювальної  кампанії щодо змісту і засад  взаємодії України і  НАТО та ролі НАТО  у зміцненні міжнародної стабільності і безпеки, щодо впровадження демократичних реформ, європейських цінностей, використання  потенціалу і практичної допомоги  держав – членів НАТО, щодо економічного,політичного, культурного співробітництва України – НАТО, України – ЄС,транскордонного співробітництво України з державами сусідами, з метою формування позитивного ставлення  до України яка поділяє і крокує до європейських цінностей,  а також переваг євроатлантичного вибору України.
  3. Протягом січня – березня 2019  року в закладах загальної середньої освіти проведено тематичні інформації, конференції, дискусії, виховні години,  ток – шоу, години спілкування, майстер-класи, усні подорожі, відео-уроки, ігри-мандрівки,  конкурси малюнків, вікторини, фотовиставки, інші заходи  з різних питань державної політики України у сфері європейського вибору які направлені на забезпечення  поліпшення інформованості учнівської молоді в питаннях європейського вектора України, , що розкривають загальну стратегію України по відношенню до Євросоюзу, спрямовані на виховання підвищення рівня готовності  учнівської молоді до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
  4. В шкільних бібліотеках, кабінетах історії і правознавства закладів загальної середньої освіти протягом першого кварталу 2019 року забезпечено функціонування інформаційних центрів з питань євроатлантичної інтеграції, поновлено і поповнено інформаційні кутки, книжково-ілюстративні виставки, бібліографічні огляди літератури, фотостенди, наочні матеріали присвячені питанням  вступу України в ЄС та НАТО, проводяться інші  заходи  з поінформованості учнівської молоді із комплексу питань  державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції України протягом останніх років.

 

Інформаційно – методичний центр творчих груп вчителів історії та географії.

 

Залишити відповідь