Милосердя – запорука щастя.

Ніхто не знає, коли в його будинок постукає біда. Коли на долю людини випадають тяжкі випробування, дуже важливо, щоб у цю мить була підтримка і надія, тоді легше здолати всі негаразди. Щиро віримо, що кожен з нас у ці дні особливого значення надає словам: “добро”, “людяність”, “допомога” , пам’ятає, що таке милосердя. Доброта, милосердя  – найбільші цінності нашого життя.

Всі школи району відгукнулись на акцію «Дай дитині надію», яка проходила з 1 по 9 квітня. Допомога потрібна учню 6  класу Виноградівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 Гриценку Владиславу. У лютому 2019 року хвороба завадила хлопцеві  продовжити навчання. За два місяці Владислав здав кілька десятків аналізів та пройшов багато діагностичних досліджень. Лікарі діагностували рідкісне імунне системне захворювання з’єднувальних тканин.   На даний час  Владислав проходить виснажливий курс лікування, який вимагає затрати великих коштів. А попереду довготривале  лікування. Владиславу, як ніколи, потрібні увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей.

Першими відгукнулись і долучились до акції   вчительський, учнівський та батьківський колективи Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. Дитячі серця щиро перейнялися проблемою родини. Всього для лікування хлопчика зібрано: 57 тисяч 145 грн. Із них 12 тисяч 235 грн. зібрали учні, вчителі та батьки Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.

Слід відзначити велику роботу з волонтерської діяльності окремих закладів освіти, а саме: Виноградівських ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,№2,№3,№8, Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Пийтерфолвівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів , Шаланківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, НВК Чепівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ.  Тож нехай доброчинність вернеться до кожного небайдужого серця сторицею.

Бажаємо хлопчику якнайскоріше одужати!

Висловлюємо щиру подяку всім педагогічним, учнівським та батьківським колективам, які долучилися до цієї акції.

 

 Інформаційний сектор заступників директорів з виховної роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *