„Земля – наш спільний  дім”.

Саме під такою назвою 10 квітня 2019 року відбувся семінар педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти району. Адже настав час усій громадськості бити на сполох, рятувати своє майбутнє, майбутнє нації від екологічних катастроф.

Педагог-організатор Підвиноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Квак О.П. презентувала присутнім своє портфоліо та матеріали з досвіду роботи щодо реалізації на заняттях дитячих об’єднань ціннісного ставлення до природи. Оксана Петрівна запропонувала учасникам семінару взяти участь в екологічній вікторині. Конкурсанти відгадували загадки, підбираючи відповідну картинку рослини, придумували слова для опису Землі, а також розмальовували фрагменти карти Землі.

А на завершення семінару педагогів-організаторів запросили на незвичний „мод-показ” від будинку моди Підвиноградівської школи. Вишукані та креативні моделі презентували костюми виготовлені з побутових відходів, які заставили всіх присутніх замислитись над такою важливою проблемою нашого краю, як засміченість. А як же хочеться, щоб наша Земля стала ще родючішою, криниця – джерельною, душа – глибокою, мова – солов’їною,  мама – безсмертною, а людина – вічною. Земля – наш спільний  дім і наш обов’язок  любити та оберігати її. У якому б куточку нашої планети ми не проживали, від скелястих гір до пустелі Сахара, пам’ятаймо, що  піклування про таку різну, але таку рідну домівку за нами!

 

Залишити відповідь