Засідання клубу «ОБЕЖЕДЕЙКА» (28.03.2019р.)

Здоров’я людини – найбільша цінність.

(народна мудрість)

Здоров’я – це скарб, яким наділяє нас природа, когось в більшій, когось в меншій мірі. Що може бути найважливішим за здоров’я дитини?

Саме  цьому питанню було присвячено  засідання клубу «ОБЕЖЕДЕЙКА» на базі Новосільського закладу дошкільної освіти 28.03.2019 року.

Гостей привітно зустріла директор закладу Дорчинець Е.М., яка в змістовній презентації ознайомила присутніх з роботою садочка. При цьому наголосила, що одним з пріоритетних напрямків є створення в закладі здоров’язберігаючої системи через виховання у дітей еколого-валеологічної свідомості.

Вихователь Мештер А.М. провела з вихованцями різновікової групи інтегроване заняття «Будьмо здоровими». На занятті діти активно спілкувалися з вихователем: відгадували загадки, декламували вірші тощо. Анетта Миколаївна влучно підібрала повчальні мультфільми про гігієнічні навички з серії « З любов’ю для дітей». Дуже сподобалось дітям гратися в дидактичні ігри: «Хворий зуб – здоровий зуб», «Предмети гігієни».

Досвідом роботи по даному питанню в своїх презентаціях «Здоров’я – найцінніший скарб» поділилися: вихователь  закладів дошкільної освіти с.Веряця  Тарнай Н. В. та  вихователь Великокопанського закладу дошкільної освіти «Лелека» Дорогі М.І.

Вихователь Новосільського закладу дошкільної освіти Пушкаш М.П.  разом з головою методичного об’єднання «ОБЕЖЕДЕЙКА» Любка А.А. провели з присутніми тренінг «Здоров’я наше багатство».

Підсумувавши роботу зібрання методист районного методичного кабінету Химинець М.Ю. наголосила, що діти – це паростки, які зігріваються сонцем, отримують життєдайну вологу, а інколи обпалюються холодом, палаючим сонцем. Якими вони будуть – сильними, міцними, високими, стрункими, чи слабкими, тоненькими, хворобливими, зігнутими – все залежить від нас, батьків та педагогів. Вчасно побачити проблему, а ще краще передбачити, запобігти, допомогти піднятися, розправити плечі, вказати правильний шлях – ось наше завдання.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *