Засідання Клубу молодого вчителя англійської мови на тему «Взаємозв’язок різних видів читання в освітньому процесі».

11 квітня 2019 року на базі Виноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №2 пройшло засідання Клубу молодого вчителя англійської мови на тему «Взаємозв’язок різних видів читання в освітньому процесі».

Однією з умов успішного навчання предмету є визначення чіткої стратегії та тактики навчання читання, яке  є одним з найважливіших видів комунікативно-пізнавальної діяльності учнів та виконує різні функції: служить для практичного оволодіння іноземною мовою, є засобом вивчення мови і культури, засобом інформаційноїта освітньої діяльності та засобом самоосвіти. Як відомо, читання сприяє розвитку інших видів комунікативної діяльності. Саме читання дає найбільші можливості для виховання і всебічного розвитку школярів засобами іноземної мови.

З вітальним словом до педагогів звернулася завідувач методичного кабінету Гербей О. Ю., яка наголосила, що участь молодих учителів у методичних семінарах є потужним механізмом стимулювання активної творчої праці та однією з умов для професійного розвитку педагога.

Волонтер Корпусу миру США в Україні  Корделія Онгерт представила конструктивну змістовну презентацію щодо ефективних методів навчання читання та поділилася досвідом як досягти найкращих результатів у роботі з учнями, перевірити їх знання та як скласти цікаві тести з читання. Ці та інші питання були розглянуті під час семінару, на якому панувала атмосфера невимушеного спілкування та творчої співпраці.

Під час обміну думками учасники семінару високо оцінили рівень підготовки та проведення методичного семінару-практикуму, а також висловили бажання продовжити роботу Клубу молодого вчителя англійської мови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *