Тренінг із завідувачами закладів дошкільної освіти.

12 березня  спеціалістами   центру  практичної  психології  та  соціальної роботи   управлінні   освіти,   молоді   та   спорту    було   проведено  семінар-практикум  із завідувачами  закладів  дошкільної  освіти  на  тему: «Професійна компетентність керівника, як фактор успішного управління закладом».

Успіх діяльності організації багато у чому залежить від професійних здібностей керівника, його здатності реалізувати свій потенціал у повній мірі.

Від управлінської культури керівника залежить організаційна культура організації; в свою чергу організаційна культура і створений стиль роботи принципово впливають на вироблення у керівника тієї чи іншої культури управління. Культура управління має вияв не тільки через виконання функцій керівником, а й через його взаємодію з підлеглими. Тому, проявом культури управління є стиль спілкування керівника з працівниками. Одним із пріоритетних стилів управління науковці визначають демократичний.

Семінар  був  спрямований  на  формування  практичних  навичок групової взаємодії, емпатійності та опанування себе в різних життєвих ситуаціях.  Кульмінацією  даної  зустрічі  було:

–   продемонструвати  важливість  підтримки  в  стосунках   між  людьми;

–  сприяти  емоційному  розвантаженню, з метою підвищення рівня самооцінки  та  самоповаги.

Залишити відповідь