Семінар-практикум вихователів груп НВК на базі навчально-виховного комплексу «Новосільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

20 березня 2019 року на базі навчально-виховного комплексу «Новосільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» пройшов семінар-практикум вихователів груп НВК.

Голова методичного об’єднання Весприймі Т.М. ознайомила присутніх з планом роботи: «Інтерактивні технології для розвитку мовлення дітей дошкільного віку».

Учасники зібрання мали нагоду переглянути інтегроване заняття: «Різноманітний світ професій».  Цікаво проведено дидактичні ігри : «Кому що потрібно для роботи?» (робота дітей на магнітній дошці), «Хто що робить?» (робота за ілюстрацією) та сюжетно-рольові ігри: «Кухарі», «Лікарня», «Перукарня», «Магазин».  При роботі з дошкільниками, вихователь продемонструвала методику вивчення  віршів за допомогою мнемотаблиць. Розмова дітей з вихователем відбувалась у формі діалогу, що давало змогу кожній дитині висловити свою думку та розвивати мовлення дітей.    Відкрите заняття   побудоване в ігровій формі, вдало підібраний музичний супровід  сприяли хорошій атмосфері та настрою дітей.

Вихователь навчально-виховного комплексу «Хижанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Турцанаш Л.М. ознайомила присутніх з своїм досвідом роботи в презентації «Сюжетно-рольова гра як школа життєвого досвіду».

Директор навчально-виховного комплексу «Новосільська загально-освітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Комаромі М.М. ознайомила присутніх з діяльністю закладу щодо забезпечення перспективності дошкільної освіти, зокрема,  у мовленнєвому розвитку дітей. При цьому наголосила на тісній співпраці закладу дошкільної освіти, школи та батьків майбутніх першокласників, що може забезпечити впевнений шкільний старт для кожної дитини.

На завершення семінару Химинець М.Ю., методист РМК,  відзначила, що широкі можливості для інтеграції різних пізнавальних тем та видів діяльності дає сюжетно-рольова гра. Саме в ній дошкільнята вчаться застосовувати набуті знання і вміння на практиці, взаємодіяти з однолітками, шукати нестандартні підходи до розв’язання проблемних ситуацій. Звісно, все це можливо лише за мудрого керівництва педагога.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *