„БомбеЗНО”, день третій.

Надзвичайно цікаво розпочався третій день табору „БомбеЗНО”. Вчора було організовано пошук тренерів за картою, квест у формі експрес-опитування з повторення вивченого матеріалу. Як же сьогодні розпочнеться день? Чим нас здивують тренери? Ці питання хвилювали учнів дорогою до ліцею.

Наші тренери Артур Пройдаков, Марія Хоменко, Наталка Ковтонюк перенесли на сцену кохання Мавки та Лукаша з „Лісової пісні” Лесі Українки. Учні Карачинського греко-католицького ліцею інсценізували на сучасний лад драматичні твори вивчених письменників, а саме: „Наталка Полтавка” І.Котляревського, „Мартин Боруля” І.Карпенка-Карого, „Мина Мазайло” М.Куліша. Глядачі щиро аплодували акторам-початківцям, які вдало виконали ролі. Підсумком переглянутих інсценізацій стало експрес-опитування  за змістом твору.

Тренери розпочали роботу у групах, майстерно використовуючи сторітелінг, Quizlet, Kahoot, естафети при повторенні орфографії. Цікаво пройшла гра „Перший мільйон” при повторенні теми „Вживання апострофа та м’якого знаку”. Учні із захопленням складали пазли. У формі інсценізації проведено повторення теми „Самостійні та службові частини мови”. Також учні продемонстрували свої таланти у „Караоке”. Підсумком роботи стало виконання тесту-конкурсу „Найвправніший”.

Творчо розглянуто поеми з української літератури. Ключовою була робота у команді. Адже потрібно було скласти маршрут героя, попрацювати з ілюстраціями, відповідно їх розставивши, намалювати комікси.

У табір завітала Людмила Макарова, педагог, перекладач, координатор освітніх проектів, тренер Червоного Хреста, яка прагнула навчити учнів правильно мріяти та ставити життєві цілі, бути завжди позитивним та брати активну участь у громадському житті.

відео для перегляду: 1↓      2      3↓      4↓

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *