Районний семінар шкільних бібліотекарів (28.02.2019).

« Куди б ми не йшли, репутація наша – неважливо, добра чи погана обов’язково нас випереджає…»

Честерфілд

28 лютого 2019 року на базі  Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів на тему: «Читання як морально-естетичний фактор професіоналізму бібліотекарів», який підготували Фанчиківський та Королівський округи.

Керівник методоб’єднання шкільних бібліотекарів Барничка О.Ю. ознайомила присутніх з планом роботи семінару. У ході підготовки до семінару було оформлено  виставку «Книжкове дерево».

Бібліотекар Матіївської ЗОШ І-ІІ ступенів Гонар Магдалина підготувала презентацію на тему «Спільна робота шкільної бібліотеки та педагогічного колективу у формуванні читацьких інтересів учнів». Ведучі семінару, шкільні бібліотекарі Виноградівських ЗОШ №2,4  Т.Карбованець. і О.Барничка, розпочали тренінг на тему «Імідж сучасної бібліотеки», який складався з декількох цікавих вправ, зокрема  «Діалог з читачем».  Цікаво пройшла вправа «Реклама бібліотеки». Учасники семінару приємно вразили своєю оригінальністю в оформленні реклами. Досить  жваво проведено вправу «Інтерв’ю».  Естафету в свої руки взяли бібліотекарі Королівського округу.  Ними було проведено тренінг «Дозволь собі бути щасливим».

Вправу  «Бути добрим – вигідно» провела бібліотекар Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  Ковач Г.В. Присутнім було запропоновано оформити колаж на тему «Формула щастя». За порами року (зима, весна, літо, осінь)  бібліотекарі  об’єдналися  у чотири групи. За допомогою добірок із журналів, висловів відомих людей, малюнків створили колажі «Формула щастя». Завершено роботу семінару тренінгом  «Від творчого бібліотекаря – до компетентного читача». Барничка О.Ю. та Карбованець Т.І. разом з учнями підготували  літературну композицію «Читацька родина». Методист РМК Русінко Л.Й. запропонувала шкільним бібліотекарям заповнити  анкету дослідження впровадження Універсальної десяткової класифікації в бібліотеках закладів освіти.

Сьогодні, в умовах тих змін, що відбулися в усіх сферах життя, багато аспектів діяльності бібліотеки вимагають перегляду та оновлення. Ми, бібліотекарі, дуже сподіваємося, що всі заходи та акції, які проходять в стінах бібліотек та за їх межами, приносять широку популярність читання серед дітей, їхніх батьків, педагогів, тим самим створюючи  позитивний імідж…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *