Районний семінар-практикум для вчителів фізичної культури.

13 березня 2019 року у  Сасівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для вчителів фізичної культури,  до порядку денного якого входило:

  • Знайомство зі школою;
  • Розвиток спорту в школі;
  • Відкритий урок фізкультури на тему: Ведення м‘яча лівою та правою рукою. Передача м’яча на місці двома руками від грудей. Подвійний крок, який проводив вчитель фізкультури Сасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Русінка Іван Миколайлвич;
  • Творчі звіти вчителів фізичної культури, які атестуються в 2019 році.

Практична частина семінару була представлена уроком у 6 класі з теми “Ведення ведення м‘яча лівою та правою рукою. Передача м’яча на місці двома руками від грудей. Підвійний крок.”, який провів Русінка Іван Миколайович. Кожний учасник семінару мав змогу поспілкуватись з однодумцями і активно включитись в обговорення форм і методів організації уроків фізичного виховання.

Під час дискусії по темі семінару педагоги прийшли до висновку, що умовами досягнення високої ефективності кожного заняття є знання вчителем теорії і методики проведення уроку та рівень його методичної підготовки. Креативне осмислення теорії та існуючої практики фізичного виховання дає змогу вчителю використовувати та застосовувати у навчально-виховному процесі інноваційні  форми та методи навчання і виховання. Цікаві уроки завжди будуть мотивувати учнів до занять фізичною культурою.

З розглянутого питання пройшло обговорення, обмін досвідом та прийняті методичні рекомендації.

 

Залишити відповідь