Районний семінар вчителів 2-их класів у формі педагогічного тренінгу „Я крокую до майстерності”(14.03.2019р.)

Завданням науково-методичної роботи в районі  є підтримка ділового тонусу вчителя, допомога в подоланні труднощів, відкриття шляху до пошуку, ініціативи й творчості. Особливого значення набуває сьогодні застосування нестандартних форм методичної роботи, що захоплюють вчителів, сприяють розвитку різного роду компетентностей, індивідуального стилю, креативності, творчих здібностей. 14 березня на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 проведено районний семінар вчителів 2-их класів  у формі педагогічного тренінгу „Я крокую до майстерності”.

Керівник районного методичного об’єднання Забутна М.І. ознайомила присутніх із планом тренінгу та підкреслила, що підвищення самооцінки та впевненості у собі та у своїх знаннях є необхідною умовою діяльності кожного педагога. Активізувати увагу учасників допомогли вправи „Сповідь вчителя”, „Знайомство” та мозковий штурм  „Правила роботи в групі”.

Теоретичний блок тренінгу презентувала вчитель Великокопанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чорба Н.І., яка констатувала, що справжній вчитель повинен пам’ятати, що основним і кінцевим результатом педагогічної діяльності є сам учень, розвиток його особистості. При виконанні вправ   „Казковий вернісаж”, „Портрет ідеального вчителя” та „Методичні пазли” учасники тренінгу вчилися мислити нестереотипно, розвивали образну пам’ять та уяву, швидкість  та гнучкість думки. Розв’язування педагогічних ситуацій спонукало педагогів до складання пам’ятки „Елементи педагогічної майстерності”.

На завершення тренінгу  вчителі виконали вправи „Рюкзак, м’ясорубка, корзина” та „Рука дружби”,  під час яких поділилися враженнями та очікуваними результатами  роботи.

Методист РМК Карпинець О.В.  підсумувала роботу семінару наголосивши, що професійну компетентність учителя складає сума знань, умінь та навичок на основі яких формується творчий потенціал учителя, будується його професійна діяльність, спрямована на розвиток особистості кожного учня. Отже, компетентний педагог – знаючий, обізнаний, який на основі своїх повноваважень успішно вирішує освітні задачі.

 

 

 

Залишити відповідь