Науково – практична конференція «Політичні процеси в Карпатській Україні».

…І все ж перед  Богом схилю я коліна

За те, що Вкраїна Карпатська була,

Що є на планеті Карпатська  Вкраїна,-

Любім її, браття, вона ще мала…

12 березня 2019 року на базі Королівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 в рамках семінару – практикуму  вчителів історії і правознавства проведено районну науково-практичну конференцію на тему: «Політичні процеси в Карпатській  Україні».

Учасники конференції мали можливість відвідати відкритий тематичний урок вчителя історії Шішола Ю.Ю. у 10 – А класі на тему: «Карпатська Україна 1938 – 1939 рр. Августин Волошин», на якому було розкрито яскравий епізод історії українського державотворення – проголошення Карпатської України – героїчної та трагічної сторінки історії нашої Батьківщини.

В рамках цього заходу учні Королівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 поклали вінок до меморіальної дошки, що розміщена на будівлі вокзалу ст.Королево, та квіти до пам’ятного знака січовим стрільцям Карпатської України на території с.Веряця.

Підсумком конференції стало проведення позакласного заходу «Карпатська Україна − тріумф і трагедія одного дня», підготовлений учителями-філологами Козмович Р.С. та Івегеш В.М.

 

Інформаційно – методичний центр творчих груп вчителів історії та географії

Залишити відповідь