Наказ про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади в управлінні освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації.

Наказ про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади в управлінні освіти, молоді та спорту↓ …

      ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                          Наказом начальника управління

                                                                            освіти, молоді та спорту

                                                                               Виноградівської районної

                                                                            державної адміністрації 03. 201946

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „В”-

головного спеціаліста відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації Закарпатської області

Загальні умови

Посадові обов’язки 1.Готує проекти наказів з кадрових питань на працівників управління освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації (далі – управління) та керівників закладів освіти.

2.Забезпечує ведення відповідної статистичної звітності з кадрових питань.

3.Веде роботу, пов’язану із обліком і зберіганням трудових книжок та особових справ працівників управління та керівників закладів освіти.

4.Оформляє матеріали щодо призначення пенсій працівникам управління освіти та освітніх закладів.

5.Співпрацює з керівниками закладів освіти щодо питань потреб в кадрах, прийняття на роботу молодих спеціалістів та заповнення вакантних посад у закладах освіти.

6.Подає на розгляд питання про внесення в установленому порядку пропозицій щодо відзначення працівників освіти державними нагородами, запровадження інших форм морального і матеріального стимулювання їх праці.

7.Складає графік відпусток працівників управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

8.Веде журнали реєстрації кадрових наказів довготривалого та короткотривалого терімну зберігання.

9.Організовує роботу з питань ведення військового обліку і бронювання військовозобов’язаних та призовників працівників управління освіти, молоді та спорту та керівників закладів освіти.

10.Зебезпечує ведення звітностості про деякі питання військового обліку в діяльності управління освіти, молоді та спорту, готує інформації, плани роботи щодо питань військового обліку на вимогу військового комісаріата.

11.Виконує інші доручення та розпорядження голови районної державної адміністрації, директора департаменту освіти і науки та начальника управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

12.Співпрацює з іншими органами державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями з питань, що стосуються функціональних обов’язків.

13.Дотримується правил внутрішнього трудового розпорядку.

Умови оплати праці Посадовий оклад – 4900 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду заробітної оплати праці-премія
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Безстроково
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2 Постанови КМУ від 25.03.2016 № 246), до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява про незастосування заборон, які визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно особи відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка за формою (за формою, затвердженою Наказом Національного агентства України з питань державної служби від 05.08.2016  №156)

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік (роздрукований варіант е-декларації, заповненої на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції).

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про вакантну посаду на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС, офіційних веб-сайтах НАДС та Виноградівської райдержадміністрації.

Місце, час та дата початку проведення конкурсу Закарпатська область, м. Виноградів, пл.Миру, 5

початок о 10.00 год. 12 квітня 2019 року.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Токарєва Крістіна Юріївна,

тел. 21486

[email protected]

Кваліфікаційні вимоги

1 Освіта Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра.
2 Досвід роботи не потребує
3 Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1 Необхідні ділові якості аналітичні здібності, організаторські здібності, оперативність, уміння працювати в команді
2 Особистісні компетенції дисциплінованість, комунікабельність, відповідальність, рішучість

Професійні знання

1 Знання законодавства 1. Конституція України

2.  Закон України „Про державну службу”

3. Закон України „Про запобігання корупції”

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ) 1. Знання посадової інструкції

 

Начальник управління                                                                                            М.СІГЕТІЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *