Методичний бенефіс керівника гуртків Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми Любові Логойди.

6 березня 2019 року педагогічні працівники Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми зібрались на незвичайний педагогічний захід – методичний бенефіс керівника гуртків образотворчого профілю Любові Логойди, яка ділилась 5-ти річним досвідом роботи.

Це педагог, яка вміє творчо виражати свої здібності, презентувати свій позитивний перспективний досвід, приймати нестандартні рішення. В ході бенефісу Люба Михайлівна представила увазі колег своє портфоліо, власні методичні розробки, роботу, яку подала на обласний етап Всеукраїнського конкурсу „Джерело творчості” у номінації „Керівник гуртка-2019”, власні нагороди та нагороди своїх вихованців.

Заключна частина її бенефісу відбулась у виставковому залі „Імпасто”. Саме там, 1 березня відбулося відкриття виставки „Весна”, на якій представлено роботи місцевих мисткинь, серед яких роботи Люби Логойди. Кожен учасник бенефісу мимоволі занурився в кольоровий світ жінок-мисткинь, де головним є бажанням бачити в повсякденні щось просвітлене, радісне, обнадійливе. Різні техніки виконання та індивідуальне бачення поєдналися в прагненні створити весняний настрій та передчуття тепла.

Люба Логойда, наприклад,  у роботах „Три сестри” прагнула розкрити багатогранність жінки, гармонійне поєднання у ній світанку, дня і вечора як поєднується дитинство, юність і зрілість.

Затишок і гармонія панує в її акварельних зарисовках квітів та фруктів. Живописні полотна викликають яскраві емоції, вражають образною інтерпретацією складових буття, захоплюють у полон настрою. Створена руками цієї талановитої майстрині краса привертає з першого погляду. Її вироби такі ж привітні і душевні, як вона сама. Вони зігрівають добром і лагідним теплом, яким Люба Михайлівна ділиться з оточуючими. Вдивляючись в обличчя майстрині, – справжньої чарівниці – бачиш любов і радість в кожному витворі її талановитих рук.

Саме своїм прикладом керівник гуртків виховує у дітей бажання творчо розвиватись, зміцнює їх мотивацію до саморозвитку і самовдосконалення. Вона підтримує кожного вихованця, який вирішив взяти в руки пензля, щоб створити неповторний шедевр.

Залишити відповідь