„БомбеЗНО”, день останній…

Ось і настав останній день 28.03.2019 у таборі „БомбеЗНО”. Для учасників табору він виявився насиченим і цікавим. Адже потрібно пройти квест з української літератури „Автостоп до ЗНО”. Всіх учасників розділено на 6 команд. Отримавши карти із зображенням зупинок, учні проходили наступні зупинки: „Твір-жанр”, „Місце події у творі”(робота з картою України), „Впізнай поезію за картинкою”, „Впізнай персонажа твору”, „Автор-твір”, „Автор-псевдонім”. Команди вдало пройшли всі зупинки, адже змагалися на швидкість і правильність відповідей. Обов’язковим було творче завдання:  скласти пантоміму до епізоду з твору, розіграти діалог на сучасний лад, скласти відео-сюжет та інші. Адже проведення квесту дозволяє розвивати активне пізнання, допомагає долати проблеми та труднощі в нестандартних ситуаціях, уміти застосовувати свої знання на практиці.

Тренер Артур Пройдаков з усіма учасниками провів практикум-гру „Синтаксис – це просто!”. Тренери Марія Хоменко і Наталка Ковтонюк на завершення провели музичний квіз.

День видався надзвичайно емоційним, позитивним та сповненим бажанням якнайкраще скласти ЗНО з української мови та літератури. Свої відгуки учасники виконали на плакатах.  Все пройшло бомбезно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *