Семінар-практикум вчителів угорської мови та літератури.

Дати дітям радість праці,

радість успіху у навчанні,

 збудити в їхніх серцях

почуття гордості, власної гідності —

 це перша заповідь виховання.

В. О. Сухомлинський

                25 лютого 2019 року на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбувся семінар-практикум вчителів угорської мови та літератури, який пройшов у формі ярмарку педагогічних та методичних ідей. Увазі присутніх були представлені матеріали з досвіду роботи філологів, які атестуються у цьому навчальному році. 

Вчитель Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Е.Вінце презентувала цікаві вправи з розвитку правопису у початковій та середній ланці навчання. Д. Молнар, вчитель Дюлянської ЗОШ І-ІІ ступенів, розповіла про використання інтерактивних технологій на уроках угорської мови та літератури. М. Маргітич, вчитель навчально-виховного комплексу «Новосільська ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» вважає, що  розвитку зв’язного мовлення учнів сприяє  використання в процесі уроку мовних ігор, малих жанрів усної народної творчості (прислів’їв, приказок, загадок, скоромовок), а також словникова робота. Є. Попович, вчитель цього ж освітнього закладу, використовує у своїй роботі
такі інтерактивні методи,  ігрові прийоми, мультимедійні засоби, інноваційні технології, метод проектів, екскурсії, поїздки. Вчитель Карачинського греко-католицького ліцею ім. єпископа О.Стойки Г. Бігорі представила свої напрацювання з розв’язання проблемного питання «Навчально-пізнавальна компетентність учнів на уроках угорської мови і літератури». Використанню інноваційних методів в освітньому процесі була присвячена робота вчителя Великопаладської ЗОШ І-ІІІ ступенів А.Нодь.

Керівник районного методичного об’єднання М. Нібілевич ознайомила присутніх з формами та методами підготовки учнів до державної підсумкової атестації, вибору екзаменаційних завдань, проведення консультацій відповідно до наказу МОН №1369 від 07.12.2018 року.

Завідувач РМК Гербей О.Ю. підсумувала роботу семінару, наголосила на ефективному використанні сучасних засобів навчання, мотивації учнів, участі у різноманітних позакласних заходах, що сприяють підвищенню мовних компетентностей учасників освітнього процесу. Звернула увагу на організацію та проведення конкурсу правопису угорської мови ім. Шімоні Жігмонда, який відбудеться 6 березня 2019 року на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 для учнів 5-8 класів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *