Районні змагання з баскетболу серед дівчат закладів загальної середньої освіти з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Вже стало традицією щороку з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан організовувати та проводити різні спортивно-масові заходи.                              

           15 лютого  2019 року відзначається 30-а річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. З нагоди цієї дати  8 лютого 2019  року у спортзалі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 проведено  районні змагання з баскетболу серед дівчат  закладів загальної середньої освіти за участю учасників бойових дій на території інших держав.

В урочистому відкритті  змагань взяли участь голова районної спілки ветеранів-учасників бойових дій на території інших держав Олександр Палош, учасники бойових дій в Афганістані Микола Ломага, Володимир Павицький, Юрій Горинецький, начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Терезія  Тодавчич та голова методоб’єднання вчителів фізичної культури Ігор Григорович. З вітальним словом до  учасників змагань  звернувся учасник бойових дій в Афганістані, капітан Андрій Данилевич.

У змаганнях взяли участь команди Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 та Сасівської ЗОШ І-ІІІ ст.

За результатами змагань призові місця зайняли такі команди:

І місце –Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №1;

ІІ місце- Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

         ІІІ місце- Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8.

          Переможці змагань  нагороджені грамотами та Кубком управління освіти, молоді та спорту. Всі команди першості району з баскетболу серед дівчат отримали  баскетбольні м’ячі від  районної спілки ветеранів-учасників бойових дій на території інших держав.

Залишити відповідь