Святкування 100-річчя заснування Дротинської загальноосвітньої школи.

27 грудня 2018 року у Дротинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося святкування з нагоди 100-річчя першої згадки про державну школу в селі Дротинці.

Участь в урочистостях взяли депутат обласної ради Фурман Р.М., депутат Виноградівської районної ради Тесличко В.Ю., в.о. начальника  управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації Тодавчич Т.О., колишні випускники школи, педагогічний та учнівський колективи.

На адресу колективу школи лунало багато вітальних слів, натомість учні дякували всім гостям чудовим виконанням пісень і танців та декламацією віршів. З вітальними словами виступили: в.о начальника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА Тодавчич Т.О., депутат обласної ради Фурман Р.М., депутат Виноградівської районної ради Тесличко В.Ю., керівники  методкабінету та центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти, молоді та спорту Гербей О.Ю., Тодавчич С.П., колишній випускник школи, генерал-майор у відставці Богля С.С., колишній директор школи Костьо В.І.

Педагогів та директора Дротинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів нагороджено грамотами обласної ради, районної ради, грамотами управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *