Презентація книги „Любове моя -Україно”.

Пріоритетним напрямком виховання дітей та молоді в національній системі освіти є патріотичне виховання. Актуальність патріотичного та духовного виховання юного покоління зумовлюється процесом формування в Україні громадянського суспільства, становлення єдиної нації .   

Як підсумок  роботи  районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи за  2017 рік щодо впровадження  Концепції  національно – патріотичного  виховання  дітей та молоді,  в міському Будинку культури   відбулася презентація книги  „Любове моя -Україно” з досвіду роботи  закладів загальної середньої  освіти.

На презентацію книги прийшли працівники управління освіти, молоді та спорту,   методисти районного методичного кабінету, заступники директорів, педагоги – організатори  та  бібліотекарі  шкіл  району,  воїни–захисники. У посібнику, що представлений, подано розробки виховних заходів, які сплановані на засадах національної культури, розкриваються шляхи, засоби і практичні зусилля по підвищенню рівня національного, духовного і естетичного  виховання учнів.

В основу    збірника   закладено мету   щодо створення системи національно – патріотичного виховання учнів, спрямованої на виховання у особистості любові до української держави, усвідомлення нею свого громадянського обов’язку на основі національних і загальнолюдських духовних цінностей.

Патріотичне виховання в школах спрямовується на залучення учнів до глибинних пластів національної культури і духовності, формування у дітей та молоді національних світоглядних позицій, ідей, поглядів і переконань на основі цінностей вітчизняної та світової культури. Воно здійснюється на всіх етапах навчання в школі, забезпечується всебічний розвиток, гармонійність і цілісність особистості, розвиток її здібностей та обдарованість, збагачення на цій основі інтелектуального потенціалу народу, його духовності і культури, виховання громадянина України, здатного до самостійного мислення, суспільного вибору і діяльності, спрямованої на процвітання України.

Так, у грудні 2018 року, підсумувавши роботу  із  впровадження  Концепції  національно- патріотичного  виховання  за минулий рік, видано календар на 2019 рік тиражем у 150 екземплярів. Частину з них було подаровано школам . Отримали подарункові календарі і управління освіти, райдержадміністрація, районна рада, позашкільні установи та волонтери. Наша ідея полягає  в тому, щоб показати щоденну виховну роботу шкіл району. Він незвичайний тим, що  ілюструє роботу закладів освіти району з національно – патріотичного виховання. На світлинах календаря відображено виховні заходи  шкіл району згідно з визначними датами календаря. Відтак після закінчення року календар перетвориться просто на альбом з цікавими фото на згадку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *