Навчально – практичний семінар заступників директорів з виховної роботи (15.01.2019).

15 січня 2019 року в актовому залі управління освіти, молоді та спорту за сприяння районного центру практичної психології та соціальної роботи відбувся  навчально – практичний  семінар заступників директорів з виховної роботи на тему „Розвиток вмінь та навичок подолання негативних наслідків стресових ситуацій”.  Методист РМК Столець В.С. ознайомила присутніх з планом роботи даного семінару.  Завідувач  ЦППСР Тодавчич С.П.  розповіла про шляхи профілактики синдрому професійного та емоційного вигорання.

Методист  ЦППСР Леньо Я.В.   ознайомила присутніх   з особливостями зниження рівня  ситуативної і особистісної тривожності. Продемонструвала за допомогою  тренінгових вправ важливість підтримки в стосунках між людьми. Практичний психолог ЦППСР Сугай Н.М.  проінформувала колег  з питань формування позитивної світоглядної позиції особистості.  За допомогою проективної вправи   мотивувала присутніх до самопізнання та самовдосконалення в цілому.

Методист РМК Столець В.С. ознайомила заступників директорів з виховної роботи   з  довідкою   та рішенням  колегії департаменту освіти  і науки облдержадміністрації від  20 грудня 2019 року щодо виконання рішення колегії  від 15 грудня 2016 року „ Про реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді”.  Акцентувалась увага  на новоствореній рубриці на сайті управління освіти, молоді та спорту „Національно-патріотичне виховання”.  Обговорено План заходів на 2019 рік з національно-патріотичного виховання дітей та молоді, які проводитимуться  у галузі освіти району відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, який затверджено  наказом управління освіти, молоді та спорту № 177 від 05.12.2018 року.

Заступники директорів з виховної роботи обговорили питання підготовки до ІІІ районного етапу П’ятого фестивалю – конкурсу „Воскресни, писанко !” у 2019 році.

 

Залишити відповідь