«Вертепні дійства – 2019».

Одна з найкращих оздоб Різдва, наша традиція, яку ми зберігаємо вже понад чотири століття – це вертеп. Це дійство, яке відображає дитячу щирість та зрілу віру, віру в народження Господа нашого Ісуса Христа. Вертепне дійство феноменально пройшло випробування часом, залишаючись улюбленою формою мистецького вираження різдвяної радості.

Уже традиційно, на початку січня, Виноградівський центр позашкільної роботи організовує районний огляд-конкурс колядницьких колективів «Вертепні дійства». Цього року 9 січня школярі 26  навчальних закладів району представили свої колядницькі колективи у трьох номінаціях: «вертеп», «колядка» та «різдвяна пісня». Кожен учасник конкурсу поєднував у своєму виступі автентичний національний характер, поетичну творчість та різдвяний дух.  Рішенням журі визнано переможцями наступних учасників:

у номінації ,,Вертеп” – колядницький колектив   Королівської загальноосвітньої  школи  І – ІІІ ступенів №2 та колядницький колектив   Шаланківської  загальноосвітньої школи  І –   ІІІ ступенів;

у номінації ,,Колядка” –  колядницький колектив Королівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів №1;

у номінації ,,Різдвяна пісня” – колядницький  колектив Веряцької  загальноосвітньої школи  І – ІІ ступенів.

Згідно з традицією всі колядники, які завітали на “Вертепне дійство 2019”, отримали солодкі подарунки, щедро надані  депутатом Закарпатської обласної ради Владіславом Поляком, Виноградівським міським головою Степаном Бочкаєм та головою РК профспілки працівників освіти Іваном Кльофою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *