Благодійна акція “Новорічний подарунок – захиснику України”.

Наближається День святого Миколая Чудотворця – свято з особливим шармом, сповнене радості, добра та справжніх чудес. Є хороша нагода виконати обов’язок щодо свого ближнього, проявити милосердя та підтримку. Саме на це свято хочеться подарувати солдатам-захисникам святковий настрій та частинку душевного тепла. Це — простий і людяний спосіб сказати спасибі тим, завдяки кому ми зустрінемо ці свята вільними.

З 26 листопада по 07 грудня 2018 року у школах району проходила чергова благодійна акція “Новорічний подарунок – захиснику України”. До акції долучилися учні, педагоги, батьки, ніхто не залишився байдужим. Цукерки, печиво, чай, кава, інші смаколики зібрали учні для бійців до свят.Діти писали листи, малювали малюнки, виготовляли обереги, вкладаючи у вироби все тепло своєї душі. Було зібрано 197 коробок, орієнтовно 1070 подарунків. Офіційна передача подарунків волонтерам відбулася 12 грудня 2018 у залі управління освіти , молоді та спорту Виноградівської РДА

Крім цього, у рамках акції збирались кошти для лікування важкопораненого нашого земляка із Підвиноградова Кіраля Івана.  Для хлопця зібрано 22143 грн.

Окремо подяка педагогічному, учнівському та батьківському колективам Підвиноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів , що зібрали та передали батькам Івана 4150 грн.

Усім учасникам акції дякуємо за активну участь, розуміння і співпереживання, за вияв патріотизму та любові до України. Усім бажаємо невичерпного оптимізму та віри у завтрашній день.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *