Семінар-практикум учителів 2 класів (17.12.2018).

17 грудня на базі районного методичного кабінету проведено семінар-практикум учителів 2 класів на тему  „Проектна діяльність як метод навчання й розвитку молодших школярів”.

Керівник методичного об’єднання Забутна М.І. ознайомила присутніх із планом роботи та зазначила, що метод проектів дає змогу ефективно формувати в учнів ключові компетентності: вміння вчитися, інформаційно-комунікативну, здоров’язбережувальну, загальнокультурну, громадянську та соціальну.  Проектна діяльність дає можливість залучати школярів до науково-дослідної та пошукової діяльності,  визначати та розвивати інтелектуальні та творчі здібності учнів.

Вчитель навчально-виховного комплексу „Широківська ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Феєр Л.В. поділилася досвідом роботи щодо застосування методу проектів на уроках математики та літературного читання.

Проектна діяльність набуває ознак технології, відмітила вчитель  Олешницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Любка О.М., якщо здійснюється як послідовний і повний цикл дій, у якому чітко визначено етапи роботи, роль кожного учасника, очікуваний результат. Підтвердженням   стала  презентація матеріалу „Технологія управління колективним проектом”.

У практичній частині семінару завдяки роботі в групах, через виконання різного роду завдань, створення та презентація лепбуків, учителі мали змогу закріпити теоретичні знання на практиці.

Метод проектів є інноваційною педагогічною методикою, яка дає змогу розв’язати проблему мотивації, створити позитивну атмосферу навчання, навчити дітей застосовувати свої знання на практиці для розв’язання життєвих й особистісних проблем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *