Районний семінар – практикум вчителів англійської  мови, які викладають в одинадцятих класах (13.12.2018)

13 грудня 2018 року на базі Виноградівськоїгімназії було проведено районний семінар – практикум вчителів англійської  мови, які викладають в одинадцятих класах, на тему:  “Готуємось до ЗНО 2019: Аудіювання”. Завідувач РМК Гербей О.Ю. проаналізувала результати районного моніторингу навчальних досягнень учнів 11 – класів, які планують здавати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови. Учасники семінару виробили спільні заходи щодо активізації підготовки учнів до успішної здачі ЗНО:

–  організація воркшопів для вчителів за участі волонтера Корпусу Миру Корделії Онгерс з метою розробки індивідуальних шаблонів для подальшого їх використання у роботі з учнями,

– участь у семінарах-тренінгах на базі ЗІППО, які проводять сертифіковані викладачі та тренери,

– індивідуальна співпраця з волонтерами  Корпусу Миру,

– участь у олімпіадах, конкурсах, змаганнях з англійської мови,

– майстер-класи педагогів, учні яких показали найкращі результати,

– постійне використання онлайн-тестів.

Змістовно та креативно працювали педагоги з волонтеркою Корпусу Миру Корделією Онгерс. Основна увага вчителів була зосереджена довкола стадій аудіювання та найефективніших прийомів роботи з матеріалом для слухання. Вчителі збагатили власну методичну скарбничку новими способами подачі аудіоматеріалу та вправами на успішне засвоєння лексичного й граматичного інвентарів, Учасники семінару отримали цінну інформацію щодо актуальних методів та форм проведення аудіювання з метою підготовки випускників до успішної здачі ЗНО – 2019,  ознайомилися з  видами завдань для аудіювання та алгоритмом  їх виконання.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *