Підсумкова нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи (14.12.2018).

14 грудня 2018 року відбулася підсумкова нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи.  До порядку денного було включено ряд важливих питань освітнього процесу: підсумки вивчення стану навчально-виховного процесу  у перших класах; підсумки районного моніторингу навчальних досягнень учнів 11 класів; організація та проведення новорічних та різдвяних свят; актуальні питання атестації педагогічних кадрів та організація їх курсової перепідготовки; підсумки І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та інтерактивних конкурсів тощо.

Методист Карпинець О.В. підсумувала результати вивчення  стану забезпечення якості освіти та створення належних умов навчання для учнів перших класів району.

Методисти Гасич О.П., Макара С.Ю., Любка О.І., Майор І.І., Гербей О.Ю., заступник директора з начально-виховної роботи Фанчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Семен В.М. підвели підсумки районних моніторингів навчальних досягнень учнів 11 класів з української мови та літератури, іноземних мов, історії України, математики, біології, хімії, фізики, географії, проведених 4 та 6 грудня 2018 року у всіх закладах ІІІ ступеня. Надано конкретні рекомендації щодо активізації роботи з підготовки учнів до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.

Методист Макара С.Ю. підвела підсумки І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад. За результатами статичних звітів у І етапі взяли участь 7 856 учнів, у ІІ етапі – 1 144 учнів. Переможцями ІІ етапу стали 216 школярів, 67 з них будуть представляти наш район у ІІІ етапі.

Методист Столець В.С. акцентувала увагу на організації новорічних та різдвяних свят, проведення роз’яснювальної роботи з учнями щодо заборони використання піротехнічних виробів та інструктажу учасників навчально-виховного процесу з питань безпеки життєдіяльності. Ознайомила присутніх з Планом заходів на 2019 рік з національно-патріотичного виховання дітей та молоді  відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки.

Завідувач РМК Гербей О.Ю. підвела підсумки роботи методичної служби за І семестр, звернула увагу на ряд важливих питань, що стосуються атестації педагогічних кадрів, проведення моніторингових досліджень, підготовку до участі в олімпіадах та конкурсах та побажала всім присутнім веселих та щасливих новорічних та різдвяних свят.

Залишити відповідь